05.03.2020 |
18:00 |
Tranzytem przez Tanzanię (pokaz w DKF Megaron) |
Gorzów Wlkp |
05.03.2020 |
20:00 |
W labiryncie |
Gorzów Wlkp |
06.03.2020 |
16:00 |
1917 |
Gorzów Wlkp |
06.03.2020 |
19:00 |
#BEETHOVEN KONCERT SYMFONICZNY |
Gorzów Wlkp |
06.03.2020 |
20:15 |
PRAWDA |
Gorzów Wlkp |
07.03.2020 |
18:00 |
1917 |
Gorzów Wlkp |
07.03.2020 |
19:00 |
Pawbeats Orchestra |
Katowice |
08.03.2020 |
12:00 |
BALET O KAWIE KONCERT FAMILIJNY |
Gorzów Wlkp |
08.03.2020 |
15:30 |
Parasite: wersja czarno-biała |
Gorzów Wlkp |
08.03.2020 |
18:00 |
PRAWDA |
Gorzów Wlkp |
08.03.2020 |
19:00 |
Ewa Farna Interakcja TOUR |
Poznań |
10.03.2020 |
19:00 |
Kino wokół fotografii: Nie mrugaj - Robert Frank |
Poznań |
10.03.2020 |
20:45 |
Sala Samobójców. Hejter |
Poznań |
11.03.2020 |
10:30 |
całodzienne warsztaty choreograficzne z tancerzami CANDOCO DANCE COMPANY (Wielka Brytania) |
Poznań |
11.03.2020 |
11:00 |
MADAGASKAR |
Łódź |
11.03.2020 |
15:00 |
CZWARTA WŁADZA - SENIOR W MUZIE |
Poznań |
11.03.2020 |
16:30 |
PRAWDA |
Poznań |
11.03.2020 |
17:30 |
CÓŻ ZA PIĘKNY DZIEŃ - SENIOR W MUZIE |
Poznań |
11.03.2020 |
17:45 |
SWINGERSI |
Ostrzeszów |
11.03.2020 |
18:00 |
Sala Samobójców. Hejter |
Poznań |
11.03.2020 |
18:30 |
NĘDZNICY |
Poznań |
11.03.2020 |
19:00 |
Bogowie |
Opalenica |
11.03.2020 |
19:00 |
MISTRZOWIE INSTRUMENTALISTYKI. Jubileusz 80-lecia urodzin Profesora Krzysztofa Jakowicza |
Warszawa |
11.03.2020 |
19:00 |
Koncert Radia dla Ciebie - Wśród pieśni Sergiusza Rachmaninowa |
Warszawa |
11.03.2020 |
19:15 |
Jednorożec |
Łódź |
11.03.2020 |
19:30 |
SALA SAMOBÓJCÓW. HEJTER |
Ostrzeszów |
11.03.2020 |
20:00 |
Bad Boy |
Buk |
11.03.2020 |
20:00 |
Nędznicy |
Bydgoszcz |
11.03.2020 |
20:00 |
Lion Shepherd - World On Fire Tour - Encore |
Gdańsk |
11.03.2020 |
20:00 |
NĘDZNICY |
Poznań |
11.03.2020 |
20:30 |
DKF Zamek: Złodziejaszki |
Poznań |
11.03.2020 |
20:30 |
CÓŻ ZA PIĘKNY DZIEŃ |
Poznań |
12.03.2020 |
11:00 |
MADAGASKAR |
Łódź |
12.03.2020 |
12:00 |
ZEMSTA |
Warszawa |
12.03.2020 |
16:00 |
Biały, biały dzień |
Bydgoszcz |
12.03.2020 |
16:00 |
CÓŻ ZA PIĘKNY DZIEŃ |
Poznań |
12.03.2020 |
16:00 |
MATTHIAS I MAXIME |
Poznań |
12.03.2020 |
16:00 |
Spektakl - Sasza i Bałwan |
Śrem |
12.03.2020 |
16:00 |
Parasite |
Zakopane |
12.03.2020 |
17:00 |
POZNAJMY SIĘ JESZCZE RAZ |
Poznań |
12.03.2020 |
17:30 |
Spektakl - Sasza i Bałwan |
Śrem |
12.03.2020 |
17:45 |
SWINGERSI |
Ostrzeszów |
12.03.2020 |
18:00 |
Boże ciało |
Gostyń |
12.03.2020 |
18:00 |
CÓŻ ZA PIĘKNY DZIEŃ |
Poznań |
12.03.2020 |
18:00 |
Sala samobójców. Hejter (eng sub) |
Warszawa |
12.03.2020 |
18:15 |
Sala Samobójców. Hejter |
Poznań |
12.03.2020 |
18:15 |
PRAWDA |
Poznań |
12.03.2020 |
18:30 |
SALA SAMOBÓJCÓW. HEJTER - 2D DUB |
Ostrołęka |
12.03.2020 |
18:30 |
SWINGERSI |
Września |
12.03.2020 |
19:00 |
JESUS CHRIST SUPERSTAR, A. Lloyd Webber, musical |
Białystok |
12.03.2020 |
19:00 |
FOOTLOOSE |
Poznań |
12.03.2020 |
19:00 |
spektakle gościnne CANDOCO DANCE COMPANY (Wielka Brytania) „Face In”, reż. Yasmeen Godder oraz „Hot Mess”, reż. Theo Clinkard |
Poznań |
12.03.2020 |
19:00 |
KŁAMSTEWKO |
Poznań |
12.03.2020 |
19:00 |
Poznański Klub Podróżnika - Pocztówki ze świata - Marek Pindral |
Poznań |
12.03.2020 |
19:00 |
SPOTKANIE AUTORSKIE Z DOROTĄ DANIELEWICZ |
Poznań |
12.03.2020 |
19:00 |
STAN PODGORĄCZKOWY. BIBOBIT/OSIECKA |
Poznań |
12.03.2020 |
19:00 |
Koncert Orkiestry Polskiej Opery Królewskiej - Beethoven |
Warszawa |
12.03.2020 |
19:15 |
Jednorożec |
Łódź |
12.03.2020 |
19:30 |
CHCIAŁBYM NIE BYĆ |
Poznań |
12.03.2020 |
19:30 |
CYGAN W POLSKIM: Życie jest piosenką |
Warszawa |
12.03.2020 |
19:30 |
KOLOR CAFE. PRZEBOJE WŁOSKIE I FRANCUSKIE – RECITAL MICHAŁA BAJORA |
Warszawa |
12.03.2020 |
19:30 |
ZEMSTA |
Warszawa |
12.03.2020 |
20:00 |
Bad Boy |
Buk |
12.03.2020 |
20:00 |
Biały, biały dzień |
Bydgoszcz |
12.03.2020 |
20:00 |
Swingersi |
Czarnków |
12.03.2020 |
20:00 |
Julia Marcell - Skull Echo |
Łódź |
12.03.2020 |
20:00 |
Pendragon - Piekary Śląskie, 12 marca 20:00 |
Piekary Śląskie |
12.03.2020 |
20:00 |
NĘDZNICY |
Poznań |
12.03.2020 |
20:00 |
THE FRUITCAKES | Scena na Piętrze | 12.03.20 |
Poznań |
12.03.2020 |
20:00 |
365 DNI |
Rawicz |
12.03.2020 |
20:15 |
Parasite |
Gostyń |
12.03.2020 |
20:15 |
SWINGERSI 2D |
Ostrołęka |
12.03.2020 |
20:15 |
BIAŁY, BIAŁY DZIEŃ |
Poznań |
12.03.2020 |
20:30 |
Zenek |
Wągrowiec |
12.03.2020 |
21:00 |
SALA SAMOBÓJCÓW 2: HEJTER |
Poznań |
12.03.2020 |
21:00 |
MONOS |
Poznań |
12.03.2020 |
21:00 |
SWINGERSI |
Rabka Zdrój |
13.03.2020 |
11:00 |
NUTKI PANA KLEKSA |
Warszawa |
13.03.2020 |
13:00 |
Warsztaty czekoladowe | POZNAŃ |
Poznań |
13.03.2020 |
15:00 |
Najswiętsze serce |
Jarocin |
13.03.2020 |
16:00 |
URWIS |
Poniatowa |
13.03.2020 |
16:00 |
ZOO Lato - dni robocze ( marzec - październik ) |
Poznań |
13.03.2020 |
16:30 |
Sonic. Szybki jak błyskawica |
Jarocin |
13.03.2020 |
16:30 |
Zew krwi |
Wronki |
13.03.2020 |
17:00 |
EMMA |
Szamotuły |
13.03.2020 |
17:00 |
Sonic. Szybki jak błyskawica |
Środa Wielkopolska |
13.03.2020 |
18:00 |
Sala samobójców : Hejter |
Buk |
13.03.2020 |
18:00 |
SALA SAMOBÓJCÓW. HEJTER |
Gołdap |
13.03.2020 |
18:00 |
SHIRLEY VALENTINE |
Leszno |
13.03.2020 |
18:00 |
Andre Rieu. 70 lat młodości |
Opalenica |
13.03.2020 |
18:00 |
BOŻE CIAŁO |
Poniatowa |
13.03.2020 |
18:00 |
NIEZNANY IMPRESJONIZM Mobilna pracownia graficzna Dwudniowy warsztat druku ślepego dla dorosłych |
Poznań |
13.03.2020 |
18:00 |
NAPRZÓD 3D |
Rawicz |
13.03.2020 |
18:00 |
W lesie dziś nie zaśnie nikt |
Śrem |
13.03.2020 |
18:00 |
Sala samobójców. Hejter |
Wągrowiec |
13.03.2020 |
18:15 |
SALA SAMOBÓJCÓW. HEJTER - 2D DUB |
Ostrołęka |
13.03.2020 |
18:30 |
KRÓLEWNA ŚNIEŻKA I SIEDMIU KRASNOLUDKÓW - 50-lecie spektaklu |
Łódź |
13.03.2020 |
18:30 |
Pendragon - Łódź, 13 marca 20:00 | Festiwal Prog on Days |
Łódź |
13.03.2020 |
18:30 |
CHCIAŁBYM NIE BYĆ |
Poznań |
13.03.2020 |
18:30 |
CÓŻ ZA PIĘKNY DZIEŃ |
Poznań |
13.03.2020 |
18:30 |
W lesie dziś nie zaśnie nikt |
Warszawa |
13.03.2020 |
18:35 |
Swingersi |
Wronki |
13.03.2020 |
19:00 |
JESUS CHRIST SUPERSTAR, A. Lloyd Webber, musical |
Białystok |
13.03.2020 |
19:00 |
[A] KONCERT SYMFONICZNY, SZANSA NA SUKCES, KONCERT DYPLOMANTÓW UMFC FILII W BIAŁYMSTOKU |
Białystok |
13.03.2020 |
19:00 |
MAHLER I JEGO CZAS |
Bydgoszcz |
13.03.2020 |
19:00 |
Bydgoska Akademia Jazzu - vol. 11 |
Bydgoszcz |
13.03.2020 |
19:00 |
Wirtuozeria i klasyczne piękno |
Gdańsk |
13.03.2020 |
19:00 |
SEN NOCY LETNIEJ |
Gdańsk |
13.03.2020 |
19:00 |
WŁASNY PUNKT SŁYSZENIA KONCERT KAMERALNY |
Gorzów Wlkp |
13.03.2020 |
19:00 |
WIATR ODNOWY |
Jelenia Góra |
13.03.2020 |
19:00 |
Pół na pół Piotr Szwedes Piotr Polk |
Koziegłowy |
13.03.2020 |
19:00 |
Koncert Symfoniczny 13.03.20 |
Łódź |
13.03.2020 |
19:00 |
Lolita |
Łódź |
13.03.2020 |
19:00 |
Kurnik Impro W piątek 13-stego też może być śmiesznie! - impowizacje kabaretowe |
Opalenica |
13.03.2020 |
19:00 |
FOOTLOOSE |
Poznań |
13.03.2020 |
19:00 |
135. KONCERT TARGOWY, |
Poznań |
13.03.2020 |
19:00 |
Wizja Lokalna + gość specjalny – Grzegorz Kupczyk |
Poznań |
13.03.2020 |
19:00 |
RODZINA / Circus Ferus |
Poznań |
13.03.2020 |
19:00 |
CHÓR SIEROT / TEATR KTO |
Poznań |
13.03.2020 |
19:00 |
Ania Nowak, FAST LOVE |
Poznań |
13.03.2020 |
19:00 |
SALA SAMOBÓJCÓW. HEJTER |
Szamotuły |
13.03.2020 |
19:00 |
W lesie dziś nie zaśnie nikt |
Środa Wielkopolska |
13.03.2020 |
19:00 |
Edyp Tyran - PROMOCJA |
Toruń |
13.03.2020 |
19:00 |
Stand up - Skiba ciągle na wolności |
Trzebnica |
13.03.2020 |
19:00 |
Borys Godunow |
Warszawa |
13.03.2020 |
19:00 |
Jak się kochamy w domu? |
Warszawa |
13.03.2020 |
19:00 |
Bad Boys for Life |
Wągrowiec |
13.03.2020 |
19:15 |
Sala samobójców. Hejter |
Czarnków |
13.03.2020 |
19:15 |
Wykapany zięć |
Łódź |
13.03.2020 |
19:15 |
Winny |
Łódź |
13.03.2020 |
19:30 |
KOMEDA SYMFONICZNIE Leszek Kułakowski Quartet |
Kalisz |
13.03.2020 |
19:30 |
NOSPR / Domingo Hindoyan / Karen Gomyo / S2 |
Katowice |
13.03.2020 |
19:30 |
KLAPS! 50 TWARZY GREYA |
Warszawa |
13.03.2020 |
19:30 |
MAMINSZYMEK |
Warszawa |
13.03.2020 |
19:30 |
Koncert symfoniczny 13.03.2020 g. 19:30 |
Warszawa |
13.03.2020 |
19:31 |
W lesie dziś nie zaśnie nikt |
Rypin |
13.03.2020 |
20:00 |
BAD BOY |
Poniatowa |
13.03.2020 |
20:00 |
W LESIE DZIŚ NIE ZAŚNIE NIKT |
Rawicz |
13.03.2020 |
20:00 |
POSZUKIWANY, POSZUKIWANA |
Zakopane |
13.03.2020 |
20:00 |
Dezerter |
Żnin |
13.03.2020 |
20:15 |
Sala Samobójców.Hejter |
Gostyń |
13.03.2020 |
20:15 |
SWINGERSI 2D |
Ostrołęka |
13.03.2020 |
20:15 |
Sala samobójców. Hejter |
Śrem |
13.03.2020 |
20:15 |
Sala samobójców. Hejter |
Września |
13.03.2020 |
20:30 |
DWIE DROGI |
Poznań |
13.03.2020 |
20:30 |
CÓŻ ZA PIĘKNY DZIEŃ |
Poznań |
13.03.2020 |
20:30 |
W lesie dziś nie zaśnie nikt |
Wągrowiec |
13.03.2020 |
20:30 |
Sala samobójców. Hejter |
Wronki |
13.03.2020 |
20:40 |
W LESIE DZIŚ NIE ZAŚNIE NIKT - 2D |
Ostrołęka |
13.03.2020 |
20:45 |
ZDRAJCA |
Poznań |
13.03.2020 |
21:00 |
W lesie dziś nie zaśnie nikt |
Środa Wielkopolska |
13.03.2020 |
21:15 |
IMPRO Atak! Show |
Łódź |
13.03.2020 |
21:15 |
W LESIE DZIŚ NIE ZAŚNIE NIKT |
Szamotuły |
14.03.2020 |
10:00 |
Plac zabaw |
Łódź |
14.03.2020 |
11:00 |
Warsztat Odkrywcy Muzyki 4-5 |
Łódź |
14.03.2020 |
11:00 |
Strefa Zabawy Wiosenka w piosenkach |
Poznań |
14.03.2020 |
11:00 |
WESOŁY RYJEK |
Poznań |
14.03.2020 |
11:00 |
PORANEK RODZINNY |
Poznań |
14.03.2020 |
11:01 |
Warsztat Odkrywcy Muzyki 5-6 |
Łódź |
14.03.2020 |
11:02 |
Warsztat Odkrywcy Muzyki 7-8 |
Łódź |
14.03.2020 |
12:00 |
Salon Poezji / Emilia Krakowska |
Poznań |
14.03.2020 |
12:00 |
Poranek dla dzieci: Basia |
Poznań |
14.03.2020 |
12:00 |
Poranek filozoficzny |
Warszawa |
14.03.2020 |
12:30 |
Odkrywcy Muzyki Koncert 2019/20 |
Łódź |
14.03.2020 |
13:00 |
WESOŁY RYJEK |
Poznań |
14.03.2020 |
14:00 |
Warsztaty czekoladowe | TORUŃ |
Toruń |
14.03.2020 |
14:30 |
Dreamland. Film dokumentalny o Macieju Berbece (eng sub) |
Warszawa |
14.03.2020 |
15:00 |
WIELKANOC W SZTUCE |
Poznań |
14.03.2020 |
15:00 |
WARSZTATY MUZYCZNE „PIĘĆ TAŃCZĄCYCH ZWIERZĄT” - Dzieciaki na Piętrze 2020 |
Poznań |
14.03.2020 |
15:00 |
Sonic. Szybki jak błyskawica |
Środa Wielkopolska |
14.03.2020 |
16:00 |
QUEEN SYMFONICZNIE |
Gorzów Wlkp |
14.03.2020 |
16:00 |
Dżentelmeni |
Gorzów Wlkp |
14.03.2020 |
16:00 |
Proszę słonia |
Lublin |
14.03.2020 |
16:00 |
Wykapany zięć |
Łódź |
14.03.2020 |
16:00 |
URWIS |
Poniatowa |
14.03.2020 |
16:00 |
TEATR FRAKTAL „POMELO JEST ZAKOCHANY” - Dzieciaki na Piętrze 2020 |
Poznań |
14.03.2020 |
16:00 |
ZOO Lato - sobota, niedziela i święta ( marzec - październik ) |
Poznań |
14.03.2020 |
16:00 |
TANGO |
Tarnów |
14.03.2020 |
16:30 |
Zew krwi |
Wronki |
14.03.2020 |
17:00 |
Jak zostałam wiedźmą - Premiera |
Łódź |
14.03.2020 |
17:00 |
Bogom nocy równi |
Łódź |
14.03.2020 |
17:00 |
MAREK DYJAK-PIĘKNY INSTALATOR- NwD |
Ostrołęka |
14.03.2020 |
17:00 |
FOOTLOOSE |
Poznań |
14.03.2020 |
17:00 |
WARSZTATY MUZYCZNE „PIĘĆ TAŃCZĄCYCH ZWIERZĄT” - Dzieciaki na Piętrze 2020 |
Poznań |
14.03.2020 |
17:00 |
NAJPIĘKNIEJSZE MELODIE ŚWIATA |
Toruń |
14.03.2020 |
17:00 |
CHAMLET - MONOLOG PARODYSTY |
Warszawa |
14.03.2020 |
17:55 |
THE MET OPERA 2019-20: Holender tułacz |
Poznań |
14.03.2020 |
18:00 |
Dżentelmeni |
Buk |
14.03.2020 |
18:00 |
SEN NOCY LETNIEJ |
Gdańsk |
14.03.2020 |
18:00 |
Lodowisko Spodek |
Katowice |
14.03.2020 |
18:00 |
WILKI - NIEBIESKA TRASA |
Kielce |
14.03.2020 |
18:00 |
Pierścionek |
Kraków |
14.03.2020 |
18:00 |
SHIRLEY VALENTINE |
Leszno |
14.03.2020 |
18:00 |
HOLENDER TUŁACZ MET HD |
Łódź |
14.03.2020 |
18:00 |
Albion / Millenium - Łódź, 14 marca 21:00 | Festiwal Prog on Days |
Łódź |
14.03.2020 |
18:00 |
KALEJDOSKOP BARW POLSKI – PZLPiT „Mazowsze” im. T. Sygietyńskiego |
Otrębusy |
14.03.2020 |
18:00 |
BOŻE CIAŁO |
Poniatowa |
14.03.2020 |
18:00 |
GEOMETRIA |
Poznań |
14.03.2020 |
18:00 |
W lesie dziś nie zaśnie nikt |
Śrem |
14.03.2020 |
18:00 |
Koncert symfoniczny 14.03.2020 g. 18:00 |
Warszawa |
14.03.2020 |
18:00 |
Sala samobójców. Hejter |
Wągrowiec |
14.03.2020 |
18:35 |
Swingersi |
Wronki |
14.03.2020 |
18:45 |
CO PRZYNIESIE JUTRO |
Poznań |
14.03.2020 |
18:45 |
SWINGERSI |
Rabka Zdrój |
14.03.2020 |
19:00 |
JESUS CHRIST SUPERSTAR, A. Lloyd Webber, musical |
Białystok |
14.03.2020 |
19:00 |
Recital fortepianowy-Alexei Melnikov |
Gdańsk |
14.03.2020 |
19:00 |
ŚWIĘTY PATRYK U ŚWIĘTEGO JANA: Widowisko EACHTRA – Celtycka Podróż |
Gdańsk |
14.03.2020 |
19:00 |
Teatr w Blokowisku Boże mój! |
Gdańsk |
14.03.2020 |
19:00 |
I tak nikt mi nie uwierzy |
Gniezno |
14.03.2020 |
19:00 |
QUEEN SYMFONICZNIE |
Gorzów Wlkp |
14.03.2020 |
19:00 |
Ja, Maria Curie |
Lublin |
14.03.2020 |
19:00 |
Panny z wilka - XXVI MFSPiN |
Łódź |
14.03.2020 |
19:00 |
Lolita |
Łódź |
14.03.2020 |
19:00 |
JazZamek #30 Stanisław Słowiński - Visions |
Poznań |
14.03.2020 |
19:00 |
EASTERN |
Poznań |
14.03.2020 |
19:00 |
BROMANCE / Michał Przybyła, Dominik Więcek |
Poznań |
14.03.2020 |
19:00 |
Troja(n) |
Poznań |
14.03.2020 |
19:00 |
MISTER BARAŃCZAK |
Poznań |
14.03.2020 |
19:00 |
KONIUGACJE Czesław Mozil |
Rawicz |
14.03.2020 |
19:00 |
W lesie dziś nie zaśnie nikt |
Środa Wielkopolska |
14.03.2020 |
19:00 |
Edyp Tyran - PROMOCJA |
Toruń |
14.03.2020 |
19:00 |
Borys Godunow |
Warszawa |
14.03.2020 |
19:00 |
Jak się kochamy w domu? |
Warszawa |
14.03.2020 |
19:00 |
Koncert Polskiej Orkiestry Sinfonia Iuventus - Z ziemi włoskiej do polskiej |
Warszawa |
14.03.2020 |
19:15 |
Wykapany zięć |
Łódź |
14.03.2020 |
19:15 |
Winny |
Łódź |
14.03.2020 |
19:30 |
AUKSO feat. L.U.C. |
Katowice |
14.03.2020 |
19:30 |
DWIE DROGI |
Poznań |
14.03.2020 |
19:30 |
Nie jest nam tak źle, ani nie jest to takie straszne |
Poznań |
14.03.2020 |
19:30 |
KLAPS! 50 TWARZY GREYA |
Warszawa |
14.03.2020 |
20:00 |
Sala Samobójców. Hejter |
Chodzież |
14.03.2020 |
20:00 |
Zimna wojna |
Opalenica |
14.03.2020 |
20:00 |
BAD BOY |
Poniatowa |
14.03.2020 |
20:00 |
Koncert Robin & Tokłowicz International Quintet |
Wągrowiec |
14.03.2020 |
20:01 |
W lesie dziś nie zaśnie nikt |
Rypin |
14.03.2020 |
20:15 |
SWINGERSI 2D |
Ostrołęka |
14.03.2020 |
20:15 |
NĘDZNICY |
Poznań |
14.03.2020 |
20:15 |
SALA SAMOBÓJCÓW. HEJTER |
Rabka Zdrój |
14.03.2020 |
20:15 |
Sala samobójców. Hejter |
Śrem |
14.03.2020 |
20:15 |
Sala samobójców. Hejter |
Września |
14.03.2020 |
20:30 |
Sala samobójców : Hejter |
Buk |
14.03.2020 |
20:30 |
W LESIE DZIŚ NIE ZAŚNIE NIKT |
Gołdap |
14.03.2020 |
20:30 |
BIAŁY, BIAŁY DZIEŃ |
Poznań |
14.03.2020 |
20:30 |
W lesie dziś nie zaśnie nikt |
Wągrowiec |
14.03.2020 |
20:30 |
Sala samobójców. Hejter |
Wronki |
14.03.2020 |
20:40 |
W LESIE DZIŚ NIE ZAŚNIE NIKT - 2D |
Ostrołęka |
14.03.2020 |
21:15 |
IMPRO Atak! Koncert Życzeń |
Łódź |
14.03.2020 |
21:15 |
W LESIE DZIŚ NIE ZAŚNIE NIKT |
Szamotuły |
14.03.2020 |
21:45 |
W lesie dziś nie zaśnie nikt |
Czarnków |
15.03.2020 |
10:30 |
LEN // spektakl // TEATR ATOFRI |
Poznań |
15.03.2020 |
11:00 |
OPERA NA START |
Gdańsk |
15.03.2020 |
11:00 |
SeZamkowy Teatr CZUŁY DOMEK' |
Poznań |
15.03.2020 |
11:00 |
WESOŁY RYJEK |
Poznań |
15.03.2020 |
11:00 |
Niedziela w teatrze |
Toruń |
15.03.2020 |
11:00 |
Poranek dla Małych Melomanów 15.03.2020 g. 11:00 |
Warszawa |
15.03.2020 |
11:01 |
POMPOSA I ... |
Gdańsk |
15.03.2020 |
12:00 |
Koncert Familijny - Krecik |
Gdańsk |
15.03.2020 |
12:00 |
Proszę słonia |
Lublin |
15.03.2020 |
12:00 |
NIEBIESKI PIESEK- GdR |
Ostrołęka |
15.03.2020 |
12:00 |
Poranek dla dzieci: Basia 2 |
Poznań |
15.03.2020 |
12:00 |
PETTSON I FINDUS - WIELKA WYPROWADZKA - DZIECIAKI DO KINA |
Poznań |
15.03.2020 |
12:00 |
LEN // spektakl // TEATR ATOFRI |
Poznań |
15.03.2020 |
12:00 |
SALON POEZJI: Ernest Bryll |
Warszawa |
15.03.2020 |
12:00 |
TELEMANN CONCERTI PER QUATRO VIOLINI |
Warszawa |
15.03.2020 |
12:30 |
Krakowski Salon Poezji w Łodzi |
Łódź |
15.03.2020 |
12:30 |
Krakowski Salon Poezji w Łodzi |
Łódź |
15.03.2020 |
12:30 |
Mama, tata, teatr i ja: Psie serce. Teatr Krokodyl |
Tarnowo Podgórne |
15.03.2020 |
13:00 |
OPERA NA START |
Gdańsk |
15.03.2020 |
13:00 |
WESOŁY RYJEK |
Poznań |
15.03.2020 |
13:30 |
LEN // spektakl // TEATR ATOFRI |
Poznań |
15.03.2020 |
14:00 |
Wystawa na ekranie: Ja, Claude Monet |
Bydgoszcz |
15.03.2020 |
14:00 |
SONIC. SZYBKI JAK BŁYSKAWICA 2D DUB |
Ostrołęka |
15.03.2020 |
14:00 |
Popołudnie dla Małych Melomanów 15.03.2020 g. 14:00 |
Warszawa |
15.03.2020 |
14:30 |
Najswiętsze serce |
Jarocin |
15.03.2020 |
14:30 |
Gang zwierzaków |
Rypin |
15.03.2020 |
15:00 |
Tydzień nie dłużej |
Łódź |
15.03.2020 |
15:00 |
BLUE NOTE RECORDS: BEYOND THE NOTES |
Poznań |
15.03.2020 |
15:00 |
SPEKTAKL ODWOŁANY Dzieciaki w Tramwajarzu | „Wiosenna przygoda” TeatRyle |
Poznań |
15.03.2020 |
15:00 |
Michał Anioł. Miłość i śmierć |
Wągrowiec |
15.03.2020 |
15:30 |
Boże Ciało |
Wągrowiec |
15.03.2020 |
16:00 |
Jak zostałam wiedźmą |
Łódź |
15.03.2020 |
16:00 |
Lolita |
Łódź |
15.03.2020 |
16:00 |
DWOJE NA HUŚTAWCE - GOŚCINNIE |
Poznań |
15.03.2020 |
16:00 |
Bayala i ostatni smok |
Śrem |
15.03.2020 |
16:00 |
TANGO |
Tarnów |
15.03.2020 |
16:00 |
ZABAWA |
Warszawa |
15.03.2020 |
17:00 |
Swingersi |
Barlinek |
15.03.2020 |
17:00 |
SEN NOCY LETNIEJ |
Gdańsk |
15.03.2020 |
17:00 |
Paskudy. UglyDolls |
Opalenica |
15.03.2020 |
17:00 |
Nana w towarzystwie słynnych kurtyzan - spotkanie z M. Orzeszyną |
Poznań |
15.03.2020 |
17:00 |
,,Dźwięków Moc! - koncert relaksacyjny na misy i gongi, GraMis |
Poznań |
15.03.2020 |
17:00 |
Światła wielkiego miasta - pokaz z muzyką na żywo |
Warszawa |
15.03.2020 |
17:00 |
To już 200 lat... |
Warszawa |
15.03.2020 |
17:00 |
Bad Boys for Life |
Wągrowiec |
15.03.2020 |
18:00 |
JESUS CHRIST SUPERSTAR, A. Lloyd Webber, musical |
Białystok |
15.03.2020 |
18:00 |
Oficer i szpieg |
Chodzież |
15.03.2020 |
18:00 |
I tak nikt mi nie uwierzy |
Gniezno |
15.03.2020 |
18:00 |
Orkiestra Muzyki Nowej / Michele Marelli / Nowe brzmienie klarnetu |
Katowice |
15.03.2020 |
18:00 |
MONIKA MARIOTTI „SPAGHETTI POLONEZE” |
Kielce |
15.03.2020 |
18:00 |
MADAMA BUTTERFLY |
Łódź |
15.03.2020 |
18:00 |
BOŻE CIAŁO |
Poniatowa |
15.03.2020 |
18:00 |
Wizje ulotne koncert Orkiestry Amadeus |
Poznań |
15.03.2020 |
18:00 |
Troja(n) |
Poznań |
15.03.2020 |
18:00 |
GEOMETRIA |
Poznań |
15.03.2020 |
18:00 |
Jojo Rabbit |
Przeźmierowo |
15.03.2020 |
18:00 |
W lesie dziś nie zaśnie nikt |
Śrem |
15.03.2020 |
18:00 |
Sala samobójców. Hejter |
Wągrowiec |
15.03.2020 |
18:15 |
SALA SAMOBÓJCÓW. HEJTER - 2D DUB |
Ostrołęka |
15.03.2020 |
18:30 |
Tydzień nie dłużej |
Łódź |
15.03.2020 |
18:35 |
Swingersi |
Wronki |
15.03.2020 |
18:45 |
Nędznicy |
Gorzów Wlkp |
15.03.2020 |
19:00 |
Recital Mistrzowski - Jakub Jakowicz - skrzypce, Łukasz Chrzęszczyk - fortepian |
Lusławice |
15.03.2020 |
19:00 |
Panny z wilka - XXVI MFSPiN |
Łódź |
15.03.2020 |
19:00 |
Hamlet - XXVI MFSPiN |
Łódź |
15.03.2020 |
19:00 |
Bogom nocy równi |
Łódź |
15.03.2020 |
19:00 |
DWOJE NA HUŚTAWCE - GOŚCINNIE |
Poznań |
15.03.2020 |
19:00 |
Wójciński / Szmańda Quartet |
Poznań |
15.03.2020 |
19:00 |
,,Dźwięków Moc! - koncert relaksacyjny na misy i gongi, GraMis |
Poznań |
15.03.2020 |
19:00 |
MISTER BARAŃCZAK |
Poznań |
15.03.2020 |
19:00 |
Jagodziński Trio & Agnieszka Wilczyńska „Tribute to Komeda” |
Szamotuły |
15.03.2020 |
19:00 |
Edyp Tyran - PROMOCJA |
Toruń |
15.03.2020 |
19:00 |
Borys Godunow |
Warszawa |
15.03.2020 |
19:00 |
Nędznicy (Les Miserables) - polish and english subtitles |
Warszawa |
15.03.2020 |
19:15 |
Winny |
Łódź |
15.03.2020 |
19:30 |
DWIE DROGI |
Poznań |
15.03.2020 |
19:30 |
Nie jest nam tak źle, ani nie jest to takie straszne |
Poznań |
15.03.2020 |
20:00 |
Sala samobójców. Hejter |
Czarnków |
15.03.2020 |
20:00 |
Kler |
Opalenica |
15.03.2020 |
20:00 |
KINO W CIEMNO |
Poznań |
15.03.2020 |
20:00 |
ENCHANTED HUNTERS | Scena na Piętrze | 15.03.20 |
Poznań |
15.03.2020 |
20:15 |
SWINGERSI 2D |
Ostrołęka |
15.03.2020 |
20:15 |
Sala samobójców. Hejter |
Śrem |
15.03.2020 |
20:15 |
Sala samobójców. Hejter |
Września |
16.03.2020 |
11:00 |
Alicja w krainie czarów |
Poznań |
16.03.2020 |
11:15 |
Koncert Edukacyjny - Dźwięki z ekranu (Oglądaj lektury!) |
Gdańsk |
16.03.2020 |
14:00 |
PAN JOWIALSKI |
Warszawa |
16.03.2020 |
16:00 |
Warsztaty z wilkiem |
Śrem |
16.03.2020 |
17:30 |
RUBINOWE GODY - GOŚCINNIE |
Poznań |
16.03.2020 |
17:30 |
Warsztaty z wilkiem |
Śrem |
16.03.2020 |
18:00 |
Sala samobójców : Hejter |
Buk |
16.03.2020 |
18:00 |
KONCERT DYPLOMANTÓW SZKOŁY BALETOWEJ |
Gdańsk |
16.03.2020 |
18:00 |
NIE MA NAS W DOMU- DKF |
Ostrołęka |
16.03.2020 |
18:00 |
Alicja w krainie czarów |
Poznań |
16.03.2020 |
18:00 |
Poznaj teatr - zwiedzanie teatru |
Toruń |
16.03.2020 |
19:00 |
Wiener Café. Miniatury skrzypcowe Fritza Kreislera |
Warszawa |
16.03.2020 |
19:00 |
Sokół z masłem orzechowym |
Wągrowiec |
16.03.2020 |
19:30 |
PAN JOWIALSKI |
Warszawa |
16.03.2020 |
20:00 |
DIEGO - DKF |
Ostrołęka |
16.03.2020 |
20:15 |
RUBINOWE GODY - GOŚCINNIE |
Poznań |
16.03.2020 |
20:15 |
Sala samobójców. Hejter |
Śrem |
16.03.2020 |
20:30 |
Dżentelmeni |
Buk |
17.03.2020 |
11:00 |
Szalone nożyczki |
Łódź |
17.03.2020 |
17:00 |
FOKUS: FIXING THE FUTURE - PRZYSZŁE ŚWIATY | SHORT WAVES 2020 |
Poznań |
17.03.2020 |
18:00 |
Dżentelmeni |
Buk |
17.03.2020 |
18:00 |
EACHTRA – CELTYCKA PODROŻ widowisko multimedialne (zespół Jig Reel Maniacs taniec Tuatha & Ellorien) |
Poznań |
17.03.2020 |
19:00 |
Kamil Pacholec |
Kielce |
17.03.2020 |
19:00 |
Koncert Muzyki Kameralnej 17.03.20 |
Łódź |
17.03.2020 |
19:00 |
SHORT WAVES FESTIVAL | WYDARZENIE OTWARCIA KINO FORMA: Sharp and Honest |
Poznań |
17.03.2020 |
19:00 |
Być jak Thelma i Louise, czyli w stronę Meksyku |
Toruń |
17.03.2020 |
19:00 |
Koncert kameralny 17.03.2020 g. 19:00 |
Warszawa |
17.03.2020 |
19:00 |
Bad Boys for Life |
Wągrowiec |
17.03.2020 |
19:30 |
JazzKLUB / Jim Black’s AlasNoAxis |
Katowice |
17.03.2020 |
19:30 |
Kłamstewko |
Śrem |
17.03.2020 |
19:30 |
Oni |
Warszawa |
17.03.2020 |
19:30 |
SŁONECZNA LINIA |
Warszawa |
17.03.2020 |
19:30 |
Ondyna (eng subtitles) + spotkanie z twórcami |
Warszawa |
17.03.2020 |
20:00 |
EASTERN - DKF |
Poznań |
17.03.2020 |
20:15 |
Sala Samobójców.Hejter |
Gostyń |
17.03.2020 |
20:30 |
Sala samobójców : Hejter |
Buk |
17.03.2020 |
20:45 |
DANCES WITH CAMERA I | SHORT WAVES 2020 |
Poznań |
17.03.2020 |
22:00 |
SHORT WAVES FESTIVAL 2020-HITY FESTIWALI I |
Poznań |
18.03.2020 |
11:00 |
Szalone nożyczki |
Łódź |
18.03.2020 |
11:00 |
BBB środa 0-1 |
Łódź |
18.03.2020 |
12:00 |
BBB środa 1-3 |
Łódź |
18.03.2020 |
15:00 |
PRAWDA - SENIOR W MUZIE |
Poznań |
18.03.2020 |
16:00 |
Short Waves 2020: Konkurs Polski I |
Poznań |
18.03.2020 |
16:00 |
DANCE FILM FROM CANADA: QUARTIERS DANSES | SHORT WAVES 2020 |
Poznań |
18.03.2020 |
18:00 |
Koncert Uczniów ZSM im. S.Moniuszki w Łodzi |
Łódź |
18.03.2020 |
18:15 |
FOKUS: LIBAN - SHE LEADS AGAINST THE CURRENT | SHORT WAVES 2020 |
Poznań |
18.03.2020 |
18:30 |
Short Waves 2020: International Competition I: New Life |
Poznań |
18.03.2020 |
19:00 |
EWA POBŁOCKA RECITAL |
Bydgoszcz |
18.03.2020 |
19:00 |
Chasing the Breath |
Poznań |
18.03.2020 |
19:00 |
,,Koncert relaksacyjny na misy i gongi w Grocie Solnej Galos, GraMis |
Poznań |
18.03.2020 |
19:00 |
Testament Marii - Colm Tóibín |
Toruń |
18.03.2020 |
19:00 |
KONCERT SYMFONICZNY (dyr. Paweł Przytocki) |
Warszawa |
18.03.2020 |
19:15 |
Wykapany zięć |
Łódź |
18.03.2020 |
19:15 |
Pierwszy krzyk - Czeskie środy (mała sala) |
Warszawa |
18.03.2020 |
19:30 |
Kodo One Earth Tour 2020: Legacy Europe Tour |
Katowice |
18.03.2020 |
19:30 |
Oni |
Warszawa |
18.03.2020 |
19:30 |
SŁONECZNA LINIA |
Warszawa |
18.03.2020 |
20:00 |
Mariusz Kwaśniewski na żywo w Blue Note vol. 21: Mist, Djibril |
Poznań |
18.03.2020 |
20:15 |
RUN CAMINO |
Poznań |
18.03.2020 |
20:30 |
DKF Zamek: Nasza młodsza siostra |
Poznań |
18.03.2020 |
20:30 |
DANCES WITH CAMERA II | SHORT WAVES 2020 |
Poznań |
18.03.2020 |
21:00 |
Short Waves 2020: International Competition II: Together Forever |
Poznań |
18.03.2020 |
22:00 |
SHORT WAVES FESTIVAL 2020-HITY FESTIWALI II |
Poznań |
19.03.2020 |
11:00 |
Szalone nożyczki |
Łódź |
19.03.2020 |
14:00 |
Short Waves 2020: International Competition II: Together Forever |
Poznań |
19.03.2020 |
16:00 |
SPOTLIGHT: TOMASZ POPAKUL | SHORT WAVES 2020 |
Poznań |
19.03.2020 |
16:30 |
Short Waves 2020: International Competition I: New Life |
Poznań |
19.03.2020 |
18:00 |
Najświętsze serce |
Gostyń |
19.03.2020 |
18:00 |
SZALONE NOŻYCZKI |
Leszno |
19.03.2020 |
18:00 |
Koncert Szkolny ZSM im.St. Moniuszki |
Łódź |
19.03.2020 |
18:15 |
FOKUS: LIBAN - THE SURREAL REALITY | SHORT WAVES 2020 |
Poznań |
19.03.2020 |
18:30 |
AIDA |
Łódź |
19.03.2020 |
18:30 |
MISS SAIGON |
Łódź |
19.03.2020 |
18:30 |
Short Waves 2020: International Competition III: Mixed Feelings |
Poznań |
19.03.2020 |
19:00 |
JESUS CHRIST SUPERSTAR, A. Lloyd Webber, musical |
Białystok |
19.03.2020 |
19:00 |
ETHNIESY 8. - Duet Michał Górczyński / Buba Badjie Kuyateh / Polmuz |
Bydgoszcz |
19.03.2020 |
19:00 |
Historia przemocy |
Gniezno |
19.03.2020 |
19:00 |
Churchill |
Opalenica |
19.03.2020 |
19:00 |
NINE |
Poznań |
19.03.2020 |
19:00 |
Short Waves 2020: Konkurs Polski I |
Poznań |
19.03.2020 |
19:00 |
BRACIA KARAMAZOW |
Tarnów |
19.03.2020 |
19:15 |
Wykapany zięć |
Łódź |
19.03.2020 |
19:30 |
NOSPR kameralnie |
Katowice |
19.03.2020 |
19:30 |
Oni |
Warszawa |
19.03.2020 |
19:30 |
OSZUŚCI |
Warszawa |
19.03.2020 |
19:30 |
ŻEBY NIE BYŁO ŚLADÓW |
Warszawa |
19.03.2020 |
19:30 |
Spotkanie Passion4travel.org - premiera filmu Niech To Szlak |
Warszawa |
19.03.2020 |
20:00 |
Sala Samobójców. Hejter |
Chodzież |
19.03.2020 |
20:00 |
Najświętsze serce |
Gostyń |
19.03.2020 |
20:45 |
Obraz pożądania - pokaz przedpremierowy |
Warszawa |
19.03.2020 |
21:00 |
Short Waves 2020: Konkurs Polski II |
Poznań |
19.03.2020 |
22:00 |
SHORT WAVES FESTIVAL 2020-HORROR SHORTS |
Poznań |
20.03.2020 |
10:00 |
IN TOUCH / ALCHEMIA SNU |
Gorzów Wlkp |
20.03.2020 |
11:30 |
Koncert Symfoniczny dla dzieci Ad@gio w zwierzyńcu |
Wałbrzych |
20.03.2020 |
12:00 |
ŻEBY NIE BYŁO ŚLADÓW |
Warszawa |
20.03.2020 |
15:30 |
Short Waves 2020: International Competition III: Mixed Feelings |
Poznań |
20.03.2020 |
17:00 |
ETHNIESY 8. - Marala Trio (PIERWSZY KONCERT) |
Bydgoszcz |
20.03.2020 |
17:00 |
Naprzód |
Środa Wielkopolska |
20.03.2020 |
17:45 |
SWINGERSI |
Oleśnica |
20.03.2020 |
18:00 |
SZALONE NOŻYCZKI |
Leszno |
20.03.2020 |
18:00 |
SWINGERSI |
Rawicz |
20.03.2020 |
18:30 |
ETHNIESY 8. - Radical Polish Ansambl / Lumpeks / Opla |
Bydgoszcz |
20.03.2020 |
18:30 |
MISS SAIGON |
Łódź |
20.03.2020 |
18:30 |
Short Waves 2020: International Competition IV: This is Goodbye |
Poznań |
20.03.2020 |
19:00 |
JESUS CHRIST SUPERSTAR, A. Lloyd Webber, musical |
Białystok |
20.03.2020 |
19:00 |
[A] KONCERT SYMFONICZNY, TRZY DEDYKACJE, NIEPOWTARZALNY DŹWIĘK OBOJU |
Białystok |
20.03.2020 |
19:00 |
WIRTUOZOWSKI PAGANINI |
Bydgoszcz |
20.03.2020 |
19:00 |
Grupa MoCarta: WŚRÓD GWIAZD, CZYLI HISTORIA MUZYKI WG GRUPY MOCARTA |
Czarnków |
20.03.2020 |
19:00 |
Muzyka znad Dunaju |
Gdańsk |
20.03.2020 |
19:00 |
POŁAWIACZE PEREŁ |
Gdańsk |
20.03.2020 |
19:00 |
Historia przemocy |
Gniezno |
20.03.2020 |
19:00 |
ALCHEMIA SNU KONCERT SYMFONICZNY |
Gorzów Wlkp |
20.03.2020 |
19:00 |
W lesie dziś nie zaśnie nikt |
Jarocin |
20.03.2020 |
19:00 |
WIELKIE OSOBOWOŚCI - WŁOSKIE INSPIRACJE |
Jelenia Góra |
20.03.2020 |
19:00 |
Koncert Symfoniczny 20.03.20 |
Łódź |
20.03.2020 |
19:00 |
Boeing, Boeing |
Łódź |
20.03.2020 |
19:00 |
Złodziej |
Łódź |
20.03.2020 |
19:00 |
Andrzej Lajborek - Okudżawa i nie tylko... |
Opalenica |
20.03.2020 |
19:00 |
Koncert Opalenickiej Orkiestry Dętej i Opalenickiej Grupy Wokalnej |
Opalenica |
20.03.2020 |
19:00 |
Na Dwa Fortepiany |
Płock |
20.03.2020 |
19:00 |
NINE |
Poznań |
20.03.2020 |
19:00 |
BARON MUNCHHAUSEN |
Poznań |
20.03.2020 |
19:00 |
BEETHOVEN NASZ WSPÓŁCZESNY |
Poznań |
20.03.2020 |
19:00 |
KONKURS POLSKICH FILMÓW EKSPERYMENTALNYCH | SHORT WAVES 2020 |
Poznań |
20.03.2020 |
19:00 |
PRZYJĘCIE DLA GŁUPCA |
Poznań |
20.03.2020 |
19:00 |
Symfoniczny powiew wiosny |
Toruń |
20.03.2020 |
19:00 |
Jojo Rabbit |
Wągrowiec |
20.03.2020 |
19:15 |
Taniec albatrosa |
Łódź |
20.03.2020 |
19:15 |
Kobro |
Łódź |
20.03.2020 |
19:30 |
OSZUŚCI |
Warszawa |
20.03.2020 |
19:30 |
ŻEBY NIE BYŁO ŚLADÓW |
Warszawa |
20.03.2020 |
19:30 |
Koncert symfoniczny 20.03.2020 g.19:30 |
Warszawa |
20.03.2020 |
19:45 |
SALA SAMOBÓJCÓW. HEJTER |
Oleśnica |
20.03.2020 |
20:00 |
SWINGERSI |
Poniatowa |
20.03.2020 |
20:00 |
LOR | Scena na Piętrze | 20.03.20 |
Poznań |
20.03.2020 |
20:00 |
SALA SAMOBÓJCÓW. HEJTER |
Rawicz |
20.03.2020 |
20:00 |
Loża Kopernika - program 7. |
Toruń |
20.03.2020 |
20:00 |
Swingersi |
Wągrowiec |
20.03.2020 |
20:00 |
KARNET trzydniowy WąbJAZZno Festiwal Jazzowy w Wąbrzeźnie 2020 |
Wąbrzeźno |
20.03.2020 |
20:00 |
Wąbjazzno Anita Łazińska Quintet |
Wąbrzeźno |
20.03.2020 |
20:30 |
PREMIERA: LUDZIE SWOBODNI W ŚWIETLE BADAŃ EMPIRYCZNYCH / GT WIKINGOWIE |
Poznań |
20.03.2020 |
20:45 |
1917 |
Jarocin |
20.03.2020 |
21:00 |
Short Waves 2020: International Competition V: Mirage |
Poznań |
20.03.2020 |
21:15 |
IMPRO Atak! Show |
Łódź |
20.03.2020 |
21:30 |
ETHNIESY 8. - Marala Trio (DRUGI KONCERT) |
Bydgoszcz |
20.03.2020 |
22:00 |
SHORT WAVES FESTIVAL 2020-KINKY SHORTS |
Poznań |
21.03.2020 |
10:00 |
DUA ASP Pisanki i szeryfy...warszt. |
Łódź |
21.03.2020 |
10:01 |
DUA ASP (Nie)szablonowe myślenie...warszt. |
Łódź |
21.03.2020 |
10:30 |
117. Od brzuszka do uszka maluszka |
Bydgoszcz |
21.03.2020 |
11:00 |
Akademia WioliMisia PTASIE KOMPOZYCJE NA PIĘCIOLINII, CZYLI WIOSNY PRZEBUDZENIE |
Bydgoszcz |
21.03.2020 |
11:00 |
Strefa Zabawy Na Antarktydzie u Pingwinów |
Poznań |
21.03.2020 |
11:00 |
NIE BÓJ SIĘ, TYGRYSIE |
Poznań |
21.03.2020 |
11:30 |
Wąbjazzno :: Mama Go :: Jazz Dla Dzieci |
Wąbrzeźno |
21.03.2020 |
12:00 |
KSIĘGA DŻUNGLI, na motywach opowiadań R. Kiplinga, bajka muzyczna |
Białystok |
21.03.2020 |
12:00 |
OPERA? SI! |
Gdańsk |
21.03.2020 |
12:00 |
Skarpeciaki - warsztaty plastyczne |
Poznań |
21.03.2020 |
12:30 |
117. Od brzuszka do uszka maluszka |
Bydgoszcz |
21.03.2020 |
13:00 |
HALO KOSMOS! |
Poznań |
21.03.2020 |
15:00 |
NINE |
Poznań |
21.03.2020 |
15:00 |
EUROPEJSKIE NAGRODY FILMOWE I | SHORT WAVES 2020 |
Poznań |
21.03.2020 |
15:30 |
ZEW KRWI |
Oleśnica |
21.03.2020 |
15:30 |
Short Waves 2020: International Competition IV: This is Goodbye |
Poznań |
21.03.2020 |
16:00 |
Sonic. Szybki jak błyskawica |
Barlinek |
21.03.2020 |
16:00 |
Bajki Wilde - O Jaskółce, Księciu, Olbrzymie i Niesamowitych Rakietach |
Lublin |
21.03.2020 |
16:00 |
ŚNIEŻKA I FANTASTYCZNA SIÓDEMKA |
Poniatowa |
21.03.2020 |
16:00 |
WSZYSTKO, CO NAJLEPSZE |
Warszawa |
21.03.2020 |
16:00 |
Cząstki kobiety - XXVI MFSPiN |
Warszawa |
21.03.2020 |
16:00 |
Mayday |
Wągrowiec |
21.03.2020 |
17:00 |
Królowa Śniegu 3. Ogień i lód |
Opalenica |
21.03.2020 |
17:00 |
FOKUS: FIXING THE FUTURE - SZTUKA PROTESTU | SHORT WAVES 2020 |
Poznań |
21.03.2020 |
17:00 |
NAPRZÓD |
Szamotuły |
21.03.2020 |
17:00 |
MAMINSZYMEK |
Warszawa |
21.03.2020 |
17:45 |
SWINGERSI |
Oleśnica |
21.03.2020 |
18:00 |
POŁAWIACZE PEREŁ |
Gdańsk |
21.03.2020 |
18:00 |
Cóż za piękny dzień |
Gorzów Wlkp |
21.03.2020 |
18:00 |
Marcel Sabat |
Kielce |
21.03.2020 |
18:00 |
SZALONE NOŻYCZKI |
Leszno |
21.03.2020 |
18:00 |
SWINGERSI |
Rawicz |
21.03.2020 |
18:00 |
Baciary |
Stęszew |
21.03.2020 |
18:00 |
Koncert symfoniczny 21.03.2020 g. 18:00 |
Warszawa |
21.03.2020 |
18:30 |
AIDA |
Łódź |
21.03.2020 |
18:30 |
MISS SAIGON |
Łódź |
21.03.2020 |
19:00 |
Wąbjazzno Szymon Łukowski Quartet |
Wąbrzeźno |
21.03.2020 |
19:00 |
JESUS CHRIST SUPERSTAR, A. Lloyd Webber, musical |
Białystok |
21.03.2020 |
19:00 |
Koncert Jazzowy ATOM STRING QUARTET 21.03.20 |
Łódź |
21.03.2020 |
19:00 |
Boeing, Boeing |
Łódź |
21.03.2020 |
19:00 |
Złodziej |
Łódź |
21.03.2020 |
19:00 |
SOBOTA ŚWIĘTEGO PATRYKA W OLEŚNIE: Widowisko EACHTRA – Celtycka Podróż |
Olesno |
21.03.2020 |
19:00 |
NINE |
Poznań |
21.03.2020 |
19:00 |
FOKUS: LIBAN - THE NEIGHBOR IS A THREAT | SHORT WAVES 2020 |
Poznań |
21.03.2020 |
19:00 |
NANA - PREMIERA |
Poznań |
21.03.2020 |
19:00 |
NIE MÓW NIKOMU v. 2 / Adam Ziajski |
Poznań |
21.03.2020 |
19:00 |
Jephta |
Poznań |
21.03.2020 |
19:00 |
Kuba Borkowicz, FIRST TATTOO |
Poznań |
21.03.2020 |
19:00 |
PRZYJĘCIE DLA GŁUPCA |
Poznań |
21.03.2020 |
19:00 |
Być jak Thelma i Louise, czyli w stronę Meksyku |
Toruń |
21.03.2020 |
19:00 |
Mąż i żona |
Warszawa |
21.03.2020 |
19:00 |
ZAKOCHANI W OPERETCE - widowisko jubileuszowe |
Warszawa |
21.03.2020 |
19:15 |
Taniec albatrosa |
Łódź |
21.03.2020 |
19:15 |
Kobro |
Łódź |
21.03.2020 |
19:30 |
Po mistrzowsku / Emerson String Quartet |
Katowice |
21.03.2020 |
19:30 |
DZIEWCZYNKA Z ZA/PRZYSZŁOŚĆ BOLI TYLKO RAZ |
Poznań |
21.03.2020 |
19:30 |
Zjazd |
Poznań |
21.03.2020 |
19:30 |
OSZUŚCI |
Warszawa |
21.03.2020 |
19:30 |
ALMODOVARIA |
Warszawa |
21.03.2020 |
19:45 |
SALA SAMOBÓJCÓW. HEJTER |
Oleśnica |
21.03.2020 |
20:00 |
ETHNIESY 8. - Joy!Guru / Matthew Halsall |
Bydgoszcz |
21.03.2020 |
20:00 |
Najlepszy |
Opalenica |
21.03.2020 |
20:00 |
SWINGERSI |
Poniatowa |
21.03.2020 |
20:00 |
Short Waves 2020: SWF AWARD CEREMONY |
Poznań |
21.03.2020 |
20:00 |
Jojo Rabbit |
Wągrowiec |
21.03.2020 |
20:30 |
Swingersi |
Wągrowiec |
21.03.2020 |
21:15 |
IMPRO Atak! Musical improwizowany |
Łódź |
21.03.2020 |
22:00 |
SHORT WAVES FESTIVAL 2020-COMEDY SHORTS |
Poznań |
22.03.2020 |
10:00 |
Warsztaty Muzyczne - Bajka o smoku Krokusie |
Gdańsk |
22.03.2020 |
10:00 |
Zwierzęta i Rośliny Egzotyczne - WIWARIUM |
Warszawa |
22.03.2020 |
10:30 |
Teatr Atofri Słoń Trąbibombi |
Poznań |
22.03.2020 |
11:00 |
IMPRO Atak! Bajkowy Poranek Teatralny |
Łódź |
22.03.2020 |
11:00 |
NIE BÓJ SIĘ, TYGRYSIE |
Poznań |
22.03.2020 |
11:00 |
Poranny koncert dla dzieci 22.03.2020 g.11:00 |
Warszawa |
22.03.2020 |
11:30 |
Warsztaty Muzyczne - Bajka o smoku Krokusie |
Gdańsk |
22.03.2020 |
12:00 |
KSIĘGA DŻUNGLI, na motywach opowiadań R. Kiplinga, bajka muzyczna |
Białystok |
22.03.2020 |
12:00 |
NOSPR / Marcus Bosch / Sławomira Wilga / S3 |
Katowice |
22.03.2020 |
12:00 |
Mały Książę |
Kielce |
22.03.2020 |
12:00 |
Bajki Wilde - O Jaskółce, Księciu, Olbrzymie i Niesamowitych Rakietach |
Lublin |
22.03.2020 |
12:00 |
Jak zostałam wiedźmą - Niedziela inna niż wszystkie |
Łódź |
22.03.2020 |
12:00 |
Teatr Atofri Słoń Trąbibombi |
Poznań |
22.03.2020 |
12:00 |
Short Waves 2020: SWF for kids: Ale Kino! Festival |
Poznań |
22.03.2020 |
12:00 |
Królowa Śniegu - TEATR POLSKI DZIECIOM |
Warszawa |
22.03.2020 |
13:00 |
HALO KOSMOS! |
Poznań |
22.03.2020 |
13:00 |
FOKUS: FIXING THE FUTURE - MASZ WYBÓR | SHORT WAVES 2020 |
Poznań |
22.03.2020 |
14:00 |
Popołudniowe koncerty dla dzieci 22.03.2020 g. 14:00 |
Warszawa |
22.03.2020 |
15:00 |
Short Waves 2020: SWF AWARDED: Polish Competitions Winners |
Poznań |
22.03.2020 |
15:00 |
W POSZUKIWANIU MOZARTA |
Poznań |
22.03.2020 |
15:30 |
ZEW KRWI |
Oleśnica |
22.03.2020 |
15:30 |
Mayday |
Wągrowiec |
22.03.2020 |
16:00 |
Koncert Szamburski/Tokar/Szpura w ramach projektu „Ukraina. Poznajmy się!” |
Łódź |
22.03.2020 |
16:00 |
Złodziej |
Łódź |
22.03.2020 |
16:00 |
ŚNIEŻKA I FANTASTYCZNA SIÓDEMKA |
Poniatowa |
22.03.2020 |
16:00 |
W TONACJI ŻYCIA / KONCERT PIOSENEK JOHNA BUCCHINO / PREMIERA |
Poznań |
22.03.2020 |
16:00 |
BARON MUNCHHAUSEN |
Poznań |
22.03.2020 |
16:00 |
EUROPEJSKIE NAGRODY FILMOWE II | SHORT WAVES 2020 |
Poznań |
22.03.2020 |
16:00 |
DISCO SOLSKI |
Tarnów |
22.03.2020 |
16:00 |
ALMODOVARIA |
Warszawa |
22.03.2020 |
17:00 |
POŁAWIACZE PEREŁ |
Gdańsk |
22.03.2020 |
17:00 |
MISS SAIGON |
Łódź |
22.03.2020 |
17:00 |
Short Waves 2020: SWF AWARDED: Dances with Camera & Urban View Winners |
Poznań |
22.03.2020 |
17:00 |
Jojo Rabbit |
Rypin |
22.03.2020 |
17:00 |
Mąż i żona |
Warszawa |
22.03.2020 |
17:00 |
OSZUŚCI |
Warszawa |
22.03.2020 |
17:00 |
KONCERT NADZIEI |
Warszawa |
22.03.2020 |
17:00 |
Richard Jewell |
Wągrowiec |
22.03.2020 |
17:30 |
Wąbjazzno Wojtek Pilichowski Band / Mateusz Sobiechowski Quintet |
Wąbrzeźno |
22.03.2020 |
17:30 |
Robimy w lalkach - warsztaty animacji dla dorosłych |
Poznań |
22.03.2020 |
18:00 |
JESUS CHRIST SUPERSTAR, A. Lloyd Webber, musical |
Białystok |
22.03.2020 |
18:00 |
W lesie dziś nie zaśnie nikt |
Jarocin |
22.03.2020 |
18:00 |
SZALONE NOŻYCZKI |
Leszno |
22.03.2020 |
18:00 |
Planeta Róż |
Marki |
22.03.2020 |
18:00 |
ZENEK |
Poniatowa |
22.03.2020 |
18:00 |
Zabieg – Laura Leish/ Adrian Rzetelski/ Greta |
Poznań |
22.03.2020 |
18:00 |
Swingersi |
Wągrowiec |
22.03.2020 |
18:15 |
FOKUS: LIBAN - SHE LEADS AGAINST THE CURRENT | SHORT WAVES 2020 |
Poznań |
22.03.2020 |
19:00 |
ETHNIESY 8. - Adam Strug i Monodia Polska |
Bydgoszcz |
22.03.2020 |
19:00 |
Boeing, Boeing |
Łódź |
22.03.2020 |
19:00 |
W TONACJI ŻYCIA / KONCERT PIOSENEK JOHNA BUCCHINO / PREMIERA |
Poznań |
22.03.2020 |
19:00 |
Short Waves 2020: SWF AWARDED: International Competition Winners |
Poznań |
22.03.2020 |
19:00 |
Dudley Taft |
Poznań |
22.03.2020 |
19:00 |
PRZYJĘCIE DLA GŁUPCA |
Poznań |
22.03.2020 |
19:00 |
Retro Melodie ”Bursztyny. Mała Orkiestra Dancingowa” – Piotr Szczepanik |
Szamotuły |
22.03.2020 |
19:00 |
9xJohn L. |
Toruń |
22.03.2020 |
19:00 |
Być jak Thelma i Louise, czyli w stronę Meksyku |
Toruń |
22.03.2020 |
19:00 |
ZAKOCHANI W OPERETCE - widowisko jubileuszowe |
Warszawa |
22.03.2020 |
19:15 |
Kobro |
Łódź |
22.03.2020 |
19:30 |
DZIEWCZYNKA Z ZA/PRZYSZŁOŚĆ BOLI TYLKO RAZ |
Poznań |
22.03.2020 |
19:30 |
Swingersi |
Rypin |
22.03.2020 |
19:30 |
WSZYSTKO, CO NAJLEPSZE |
Warszawa |
22.03.2020 |
19:30 |
Małe kobietki |
Wągrowiec |
22.03.2020 |
19:45 |
SALA SAMOBÓJCÓW. HEJTER |
Oleśnica |
22.03.2020 |
20:00 |
ETHNIESY 8. - karnety |
Bydgoszcz |
22.03.2020 |
20:00 |
1917 |
Jarocin |
22.03.2020 |
20:00 |
Miszmasz, czyli kogel-mogel 3 |
Opalenica |
22.03.2020 |
20:00 |
Koncert odwołany / Mary Komasa |
Poznań |
23.03.2020 |
11:15 |
Koncert Edukacyjny - Czy Neptun może rapować? |
Gdańsk |
23.03.2020 |
17:30 |
W lesie dziś nie zaśnie nikt |
Wągrowiec |
23.03.2020 |
18:00 |
ICH TROJE AKUSTYCZNIE, Koncert Charytatywny Fundacji Naszpikowani |
Białystok |
23.03.2020 |
18:30 |
MONIUSZKOWY ZAWRÓT GŁOWY DRÓŻKI PANA MONIUSZKI |
Łódź |
23.03.2020 |
19:00 |
Z batutą i MoCartem czyli Maciej Niesiołowski i Grupa MoCarta symfonicznie |
Poznań |
23.03.2020 |
19:00 |
Poznański Klub Podróżnika - Z Ziemi Ognistej na Alaskę - Michał Woroch |
Poznań |
23.03.2020 |
19:00 |
Recital fortepianowy S-J Cho 23.03.2020 g. 19 |
Warszawa |
23.03.2020 |
19:00 |
Programowość w twórczości organowej i kameralnej Louisa Vierne'a oraz Jehanna Alaina |
Warszawa |
23.03.2020 |
19:00 |
Grażyna Bacewicz - Sonaty na skrzypce i fortepian . Koncert promocyjny płyty |
Warszawa |
23.03.2020 |
19:00 |
Monos - oddział małp |
Wągrowiec |
23.03.2020 |
19:30 |
OSZUŚCI |
Warszawa |
23.03.2020 |
19:30 |
KONSTELACJE |
Warszawa |
23.03.2020 |
20:30 |
Oficer i szpieg |
Gostyń |
24.03.2020 |
10:00 |
Romanca á la kujawiak |
Otrębusy |
24.03.2020 |
10:00 |
Królowa Śniegu - TEATR POLSKI DZIECIOM |
Warszawa |
24.03.2020 |
12:00 |
Królowa Śniegu - TEATR POLSKI DZIECIOM |
Warszawa |
24.03.2020 |
17:00 |
Małe kobietki |
Wągrowiec |
24.03.2020 |
18:00 |
Zamek Czyta_ Spojrzenie na Wschód Mołdawia. Państwo niekonieczne . spotkanie z Kamilem Całusem |
Poznań |
24.03.2020 |
18:30 |
TEATR PIASKU TETIANY GALITSYNY / KRÓLOWA ŚNIEGU |
Gorzów Wlkp |
24.03.2020 |
19:00 |
NANA |
Poznań |
24.03.2020 |
19:00 |
Gargantua i Pantagruel |
Toruń |
24.03.2020 |
19:00 |
Mąż i żona |
Warszawa |
24.03.2020 |
19:00 |
30 gramów - pokaz przedpremierowy |
Warszawa |
24.03.2020 |
19:30 |
STOWARZYSZENIE UMARŁYCH POETÓW |
Warszawa |
24.03.2020 |
19:30 |
KONSTELACJE |
Warszawa |
24.03.2020 |
20:00 |
The New Conrad Miller Trio |
Poznań |
24.03.2020 |
20:00 |
Swingersi |
Wągrowiec |
25.03.2020 |
17:00 |
Nieznany Impresjonizm. Wystawa Po omacku - warsztaty sensualne |
Poznań |
25.03.2020 |
18:30 |
Cisza/Silence |
Łódź |
25.03.2020 |
18:45 |
Amazing Grace: Aretha Franklin |
Poznań |
25.03.2020 |
19:00 |
The Rumjacks + Molly Malone's | Białystok, 25.03.2020 |
Białystok |
25.03.2020 |
19:00 |
TRZECH KONTRATENORÓW |
Bydgoszcz |
25.03.2020 |
19:00 |
Manewry weselne |
Łódź |
25.03.2020 |
19:00 |
AMAZING GRACE: ARETHA FRANKLIN |
Poznań |
25.03.2020 |
19:00 |
NANA |
Poznań |
25.03.2020 |
19:00 |
Gargantua i Pantagruel |
Toruń |
25.03.2020 |
19:00 |
Mąż i żona |
Warszawa |
25.03.2020 |
19:00 |
BOSKA! |
Warszawa |
25.03.2020 |
19:00 |
Antropocen: Epoka człowieka - projekcja i spotkanie (Kinopodróże) |
Warszawa |
25.03.2020 |
19:30 |
Swingersi |
Rypin |
25.03.2020 |
19:30 |
STOWARZYSZENIE UMARŁYCH POETÓW |
Warszawa |
25.03.2020 |
20:00 |
NASZ CZAS - FILOZOFICZNA ŚRODA Z GUTEK FILM |
Poznań |
25.03.2020 |
20:00 |
EDDIE ANGEL BAND UK |
Poznań |
25.03.2020 |
20:30 |
DKF Zamek: Jak ojciec i syn |
Poznań |
26.03.2020 |
17:30 |
Sukces oczami kobiet |
Śrem |
26.03.2020 |
18:00 |
ANI MRU MRU |
Ostrzeszów |
26.03.2020 |
18:30 |
Cisza/Silence |
Łódź |
26.03.2020 |
18:30 |
MISS SAIGON |
Łódź |
26.03.2020 |
19:00 |
JESUS CHRIST SUPERSTAR, A. Lloyd Webber, musical |
Białystok |
26.03.2020 |
19:00 |
JAZZ I KLASYKA – NA STYKU DWÓCH STYLÓW |
Jelenia Góra |
26.03.2020 |
19:00 |
Róbmy swoje z piosenkami Wojciecha Młynarskiego |
Łódź |
26.03.2020 |
19:00 |
Ras Luta |
Poznań |
26.03.2020 |
19:00 |
NANA |
Poznań |
26.03.2020 |
19:00 |
KANAPKA Z CZŁOWIEKIEM |
Poznań |
26.03.2020 |
19:00 |
Gargantua i Pantagruel |
Toruń |
26.03.2020 |
19:00 |
BOSKA! |
Warszawa |
26.03.2020 |
19:00 |
Piosenka to forma magiczna według Wojciecha Młynarskiego |
Warszawa |
26.03.2020 |
19:15 |
Najpierw kochaj, potem strzelaj |
Łódź |
26.03.2020 |
19:30 |
NOSPR kameralnie |
Katowice |
26.03.2020 |
19:30 |
STOWARZYSZENIE UMARŁYCH POETÓW |
Warszawa |
26.03.2020 |
20:00 |
ROSYJSKA SZKOŁA UWODZENIA - FILMOTERAPIA Z SENSEM |
Poznań |
26.03.2020 |
20:00 |
ZGNIŁOŚĆ | Scena na Piętrze | 26.03.20 |
Poznań |
26.03.2020 |
20:15 |
Parasite: wersja czarno-biała |
Gorzów Wlkp |
26.03.2020 |
20:30 |
ANI MRU MRU |
Ostrzeszów |
27.03.2020 |
12:00 |
WYSTAWA NA EKRANIE |
Zakopane |
27.03.2020 |
17:00 |
MAŁY KSIĄŻĘ - PREMIERA |
Leszno |
27.03.2020 |
18:00 |
Wszystko o kobietach |
Łódź |
27.03.2020 |
18:00 |
OSKAR I PANI RÓŻA |
Tarnów |
27.03.2020 |
18:30 |
MISS SAIGON |
Łódź |
27.03.2020 |
19:00 |
JESUS CHRIST SUPERSTAR, A. Lloyd Webber, musical |
Białystok |
27.03.2020 |
19:00 |
[A] KONCERT SYMFONICZNY, WIOSNA, ZIELONY SZELEST |
Białystok |
27.03.2020 |
19:00 |
POD ZŁOTĄ BATUTĄ EUGENE TZIGANE |
Bydgoszcz |
27.03.2020 |
19:00 |
Gdańska premiera na pięć wiolonczel |
Gdańsk |
27.03.2020 |
19:00 |
MISTRZOWIE KAMERALISTYKI BEATA BILIŃSKA&KRAKOWSKI KWINTET DĘTY |
Gorzów Wlkp |
27.03.2020 |
19:00 |
ROSYJSKIE INSPIRACJE |
Jelenia Góra |
27.03.2020 |
19:00 |
Koncert Oratoryjny Jubileusz ChFŁ 27.03.20 |
Łódź |
27.03.2020 |
19:00 |
Pomoc domowa |
Łódź |
27.03.2020 |
19:00 |
Cyrk przyjechał . Komedia muzyczna. |
Opalenica |
27.03.2020 |
19:00 |
MIŁOŚĆ DO TRZECH POMARAŃCZY |
Poznań |
27.03.2020 |
19:00 |
NANA |
Poznań |
27.03.2020 |
19:00 |
Mirt, Wilhelm Bras, Tutti Harp | selecta: Agata Kneć |
Poznań |
27.03.2020 |
19:00 |
KANAPKA Z CZŁOWIEKIEM |
Poznań |
27.03.2020 |
19:00 |
KRÓL |
Suchy Las |
27.03.2020 |
19:00 |
NOC HELVERA |
Tarnów |
27.03.2020 |
19:00 |
Romantyczny fortepian i Szeherezada |
Toruń |
27.03.2020 |
19:00 |
Wydarzenie zewnętrzne - Musical 20 LAT PO METRZE |
Wałbrzych |
27.03.2020 |
19:00 |
Żołnierz królowej Madagaskaru |
Warszawa |
27.03.2020 |
19:00 |
BOŻE MÓJ! |
Warszawa |
27.03.2020 |
19:00 |
Piosenka to forma magiczna według Wojciecha Młynarskiego |
Warszawa |
27.03.2020 |
19:15 |
Najpierw kochaj, potem strzelaj |
Łódź |
27.03.2020 |
19:30 |
LIBIAMO. KLASYCZNIE I Z HUMOREM |
Kalisz |
27.03.2020 |
19:30 |
Końcówka |
Warszawa |
27.03.2020 |
19:30 |
HUŚTAWKA |
Warszawa |
27.03.2020 |
20:00 |
Swingersi |
Rypin |
27.03.2020 |
20:15 |
Dżentelmeni |
Gostyń |
27.03.2020 |
20:30 |
Mayday |
Łódź |
27.03.2020 |
20:30 |
PÓKI TRWA WOJNA - 20. TYDZIEŃ KINA HISZPAŃSKIEGO |
Poznań |
27.03.2020 |
20:30 |
Instrukcja Obsługi Faceta |
Wrocław |
27.03.2020 |
21:15 |
IMPRO Atak! Show |
Łódź |
28.03.2020 |
10:00 |
Plac zabaw |
Łódź |
28.03.2020 |
11:00 |
NIE BÓJ SIĘ, TYGRYSIE |
Poznań |
28.03.2020 |
11:00 |
Strefa Zabawy Deszczyk, Słonko, Promienie. |
Poznań |
28.03.2020 |
11:00 |
Teatr Atofri ŚLADY |
Suchy Las |
28.03.2020 |
13:00 |
HALO KOSMOS! |
Poznań |
28.03.2020 |
15:00 |
WARSZTATY FLORYSTYCZNE - Dzieciaki na Piętrze 2020 |
Poznań |
28.03.2020 |
15:00 |
KLIMT I SCHIELE. EROS I PSYCHE |
Poznań |
28.03.2020 |
15:30 |
BAYALA I OSTATNI SMOK |
Oleśnica |
28.03.2020 |
16:00 |
MIŁOŚĆ DO TRZECH POMARAŃCZY |
Poznań |
28.03.2020 |
16:00 |
DRAMA STUDIO „WIELKA PRZYGODA MAŁEJ KSIĘŻNICZKI”- Dzieciaki na Piętrze 2020 |
Poznań |
28.03.2020 |
16:00 |
NIE TYLKO O MIŁOŚCI - RECITAL ZBIGNIEWA ZAMACHOWSKIEGO |
Warszawa |
28.03.2020 |
16:00 |
KRZYSZTOF DAUKSZEWICZ - ZJEDZ KAWIOREK |
Warszawa |
28.03.2020 |
16:30 |
WIECZÓR NIEMIECKI ZE STEFFENEM MÖLLEREM |
Oborniki Wlkp. |
28.03.2020 |
17:00 |
Krótka rozmowa ze Śmiercią |
Gniezno |
28.03.2020 |
17:00 |
MAŁY KSIĄŻĘ |
Leszno |
28.03.2020 |
17:00 |
Amant na czerwonym dywanie |
Łódź |
28.03.2020 |
17:00 |
WARSZTATY FLORYSTYCZNE - Dzieciaki na Piętrze 2020 |
Poznań |
28.03.2020 |
18:00 |
OLGA |
Gdańsk |
28.03.2020 |
18:00 |
Wszystko o kobietach |
Łódź |
28.03.2020 |
18:00 |
KALEJDOSKOP BARW POLSKI – PZLPiT „Mazowsze” im. T. Sygietyńskiego |
Otrębusy |
28.03.2020 |
18:00 |
Zaklinacz Kobiet |
Poznań |
28.03.2020 |
18:00 |
ZRYW |
Poznań |
28.03.2020 |
18:00 |
II Koncert Jubileuszowy SKOWRONKI i Przyjaciele |
Poznań |
28.03.2020 |
18:00 |
KSIĘŻNICZKA NA OPAK WYWRÓCONA |
Tarnów |
28.03.2020 |
18:00 |
Skaldowie symfonicznie 28.03.2020 g. 18 |
Warszawa |
28.03.2020 |
18:30 |
HALKA |
Łódź |
28.03.2020 |
18:30 |
MISS SAIGON |
Łódź |
28.03.2020 |
18:30 |
DNI, KTÓRE NADEJDĄ - 20. TYDZIEŃ KINA HISZPAŃSKIEGO |
Poznań |
28.03.2020 |
19:00 |
JESUS CHRIST SUPERSTAR, A. Lloyd Webber, musical |
Białystok |
28.03.2020 |
19:00 |
ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA ,,ŚLĄSK” |
Gorzów Wlkp |
28.03.2020 |
19:00 |
ECHNATON MET HD |
Łódź |
28.03.2020 |
19:00 |
Pomoc domowa |
Łódź |
28.03.2020 |
19:00 |
NANA |
Poznań |
28.03.2020 |
19:00 |
Wesele Figara |
Poznań |
28.03.2020 |
19:00 |
KANAPKA Z CZŁOWIEKIEM |
Poznań |
28.03.2020 |
19:00 |
BOŻE MÓJ! |
Warszawa |
28.03.2020 |
19:00 |
Koncert Polskiej Orkiestry Sinfonia Iuventus - Szostakowicz, Brahms |
Warszawa |
28.03.2020 |
19:15 |
Najpierw kochaj, potem strzelaj |
Łódź |
28.03.2020 |
19:30 |
Camerata Silesia / Koncert pasyjny |
Katowice |
28.03.2020 |
19:30 |
MATKA |
Poznań |
28.03.2020 |
19:30 |
Końcówka |
Warszawa |
28.03.2020 |
19:30 |
Żołnierz królowej Madagaskaru |
Warszawa |
28.03.2020 |
19:30 |
HUŚTAWKA |
Warszawa |
28.03.2020 |
19:45 |
BAD BOY |
Oleśnica |
28.03.2020 |
20:00 |
Krótka rozmowa ze Śmiercią |
Gniezno |
28.03.2020 |
20:00 |
Koncert Pablopavo i Ludziki / gość specjalny Bitu |
Gostyń |
28.03.2020 |
20:00 |
Selma |
Opalenica |
28.03.2020 |
20:00 |
SALA SAMOBÓJCÓW.HEJTER |
Poniatowa |
28.03.2020 |
20:00 |
Swingersi |
Rypin |
28.03.2020 |
20:30 |
Mayday |
Łódź |
28.03.2020 |
20:30 |
BO PÓJDZIE Z DYMEM - 20. TYDZIEŃ KINA HISZPAŃSKIEGO |
Poznań |
28.03.2020 |
21:15 |
IMPRO Atak! Tarantino - krwawa pulpa |
Łódź |
29.03.2020 |
10:00 |
BLISKO // spektakl |
Poznań |
29.03.2020 |
11:00 |
ODLOT |
Poznań |
29.03.2020 |
11:00 |
PIANO DAY KIDS | 29.03.20 |
Poznań |
29.03.2020 |
11:00 |
MÓWIMY! |
Warszawa |
29.03.2020 |
12:00 |
Historia naturalna czyli o niezwykłych żyjątkach |
Lublin |
29.03.2020 |
12:00 |
Czerwony Kapturek |
Łódź |
29.03.2020 |
12:00 |
Uratuj spektakl-gra teatralna |
Łódź |
29.03.2020 |
12:00 |
BLISKO // spektakl |
Poznań |
29.03.2020 |
12:30 |
Bayala i ostatni smok |
Przeźmierowo |
29.03.2020 |
13:00 |
ODLOT |
Poznań |
29.03.2020 |
15:30 |
TEATRZYK DLA DZIECI (NIE)BRZYDKIE KACZĄTKO |
Oleśnica |
29.03.2020 |
16:00 |
Grupa Rodzina / Cztery pory roku piaskiem malowane |
Katowice |
29.03.2020 |
16:00 |
MUZYKA TO MOJE ŻYCIE - Z OPERĄ PRZEZ ŚWIAT |
Ostrzeszów |
29.03.2020 |
16:00 |
KSIĘŻNICZKA NA OPAK WYWRÓCONA |
Tarnów |
29.03.2020 |
17:00 |
Misterium Pasyjne |
Jarocin |
29.03.2020 |
17:00 |
MAŁY KSIĄŻĘ |
Leszno |
29.03.2020 |
17:00 |
MISS SAIGON |
Łódź |
29.03.2020 |
17:00 |
KALEJDOSKOP BARW POLSKI – PZLPiT „Mazowsze” im. T. Sygietyńskiego |
Otrębusy |
29.03.2020 |
17:00 |
CHODŹ NA SŁÓWKO 3 // spektakl |
Poznań |
29.03.2020 |
17:00 |
Żołnierz królowej Madagaskaru |
Warszawa |
29.03.2020 |
17:00 |
HUŚTAWKA |
Warszawa |
29.03.2020 |
17:45 |
BAYALA I OSTATNI SMOK |
Oleśnica |
29.03.2020 |
18:00 |
JESUS CHRIST SUPERSTAR, A. Lloyd Webber, musical |
Białystok |
29.03.2020 |
18:00 |
RECITAL CHOPINOWSKI |
Jelenia Góra |
29.03.2020 |
18:00 |
Antoni Czechow,Sala Nr 6,czytanie performatywne |
Łódź |
29.03.2020 |
18:00 |
Międzynarodowy Dzień Teatru: Widowisko EACHTRA – Celtycka Podróż |
Ostrów Wlkp |
29.03.2020 |
18:00 |
NANA |
Poznań |
29.03.2020 |
18:00 |
Wesele Figara |
Poznań |
29.03.2020 |
18:00 |
ZRYW |
Poznań |
29.03.2020 |
18:00 |
Końcówka |
Warszawa |
29.03.2020 |
18:30 |
JAK ZOSTAĆ CESARZEM - 20. TYDZIEŃ KINA HISZPAŃSKIEGO |
Poznań |
29.03.2020 |
19:00 |
Pomoc domowa |
Łódź |
29.03.2020 |
19:00 |
KANAPKA Z CZŁOWIEKIEM |
Poznań |
29.03.2020 |
19:00 |
Operetka pt. „Operetkowa petarda przebojów” |
Szamotuły |
29.03.2020 |
19:00 |
Być jak Thelma i Louise, czyli w stronę Meksyku |
Toruń |
29.03.2020 |
19:00 |
Michał Lorenc / Zespół DesOrient - koncert muzyki filmowej |
Warszawa |
29.03.2020 |
19:15 |
Najpierw kochaj, potem strzelaj |
Łódź |
29.03.2020 |
19:15 |
Wszystko o kobietach |
Łódź |
29.03.2020 |
19:30 |
MATKA |
Poznań |
29.03.2020 |
20:00 |
Swingersi |
Rypin |
29.03.2020 |
20:30 |
TAKSÓWKA NA GIBRALTAR - 20. TYDZIEŃ KINA HISZPAŃSKIEGO |
Poznań |
30.03.2020 |
12:00 |
KARMELEK // spektakl |
Poznań |
30.03.2020 |
18:00 |
MATTHIAS I MAXIME- DKF |
Ostrołęka |
30.03.2020 |
18:30 |
KAPELA - 20. TYDZIEŃ KINA HISZPAŃSKIEGO |
Poznań |
30.03.2020 |
19:00 |
NIEBEZPIECZNA GRA |
Ostrołęka |
30.03.2020 |
19:30 |
LILY |
Warszawa |
30.03.2020 |
20:00 |
MARIANNE I LEONARD: SŁOWA MIŁOŚCI - DKF |
Ostrołęka |
30.03.2020 |
20:00 |
Surreal Players |
Poznań |
30.03.2020 |
20:30 |
GDYBYM BYŁ BOGATY - 20. TYDZIEŃ KINA HISZPAŃSKIEGO |
Poznań |
31.03.2020 |
18:00 |
Koncert wyróżnionych uczniów SM II st. ZSM im. S. Moniuszki |
Łódź |
31.03.2020 |
18:00 |
Festiwal Fabuły_ Jak internet zmienił świat . spotkanie z W. Orlińskim i M.R. Wiśniewskim |
Poznań |
31.03.2020 |
18:30 |
HALKA |
Łódź |
31.03.2020 |
18:30 |
Koncert piosenki francuskiej C`est Si Bon |
Łódź |
31.03.2020 |
18:30 |
Mystery + Red Sand – Piekary Śląskie |
Piekary Śląskie |
31.03.2020 |
18:30 |
NIEWINNOŚĆ - 20. TYDZIEŃ KINA HISZPAŃSKIEGO |
Poznań |
31.03.2020 |
19:00 |
Żołnierz królowej Madagaskaru |
Warszawa |
31.03.2020 |
19:15 |
Szkoła żon |
Łódź |
31.03.2020 |
19:30 |
JazzKLUB / Konglomerat Big Band / Nikola Kołodziejczyk |
Katowice |
31.03.2020 |
19:30 |
MATKA |
Poznań |
31.03.2020 |
19:30 |
LILY |
Warszawa |
31.03.2020 |
20:00 |
NIC NIE GINIE - DKF |
Poznań |
31.03.2020 |
20:00 |
Koncert #328 Ex Eye, DMNSZ | LAS |
Poznań |
31.03.2020 |
20:30 |
DETEKTYW ARETA - 20. TYDZIEŃ KINA HISZPAŃSKIEGO |
Poznań |
01.04.2020 |
18:00 |
WROCŁAWSKI TEATR KOMEDIA - RUBINOWE GODY |
Oleśnica |
01.04.2020 |
18:30 |
MAM TO POD KONTROLĄ - 20. TYDZIEŃ KINA HISZPAŃSKIEGO |
Poznań |
01.04.2020 |
18:30 |
Mystery + Red Sand – Poznań |
Poznań |
01.04.2020 |
19:00 |
PRIMA APRILIS Z CAPELLĄ BYDGOSTIENSIS I MACIEJEM NIESIOŁOWSKIM |
Bydgoszcz |
01.04.2020 |
19:00 |
3 x Mrożek |
Warszawa |
01.04.2020 |
19:30 |
Bamberger Symphoniker / 24. Wielkanocny Festiwal Ludwiga van Beethovena |
Katowice |
01.04.2020 |
19:30 |
MATKA |
Poznań |
01.04.2020 |
19:30 |
LILY |
Warszawa |
01.04.2020 |
20:00 |
Tribute to Iron Maiden – Blood Brothers |
Poznań |
01.04.2020 |
20:30 |
GRYPLAN - 20. TYDZIEŃ KINA HISZPAŃSKIEGO |
Poznań |
02.04.2020 |
12:00 |
ZEMSTA |
Warszawa |
02.04.2020 |
18:00 |
Salon Bezsenność | Andrzej Grabowski |
Kielce |
02.04.2020 |
18:00 |
Kopciuszek |
Poznań |
02.04.2020 |
18:00 |
DZIADY |
Poznań |
02.04.2020 |
18:30 |
PO EUROPEJSKU - 20. TYDZIEŃ KINA HISZPAŃSKIEGO |
Poznań |
02.04.2020 |
18:30 |
Imprezowi rodzice |
Wągrowiec |
02.04.2020 |
19:00 |
3 x Mrożek |
Warszawa |
02.04.2020 |
19:00 |
Księżniczka Czardasza |
Warszawa |
02.04.2020 |
19:15 |
Ferragosto |
Łódź |
02.04.2020 |
19:30 |
NOSPR kameralnie |
Katowice |
02.04.2020 |
19:30 |
ZEMSTA |
Warszawa |
02.04.2020 |
20:30 |
ŻYCIE ZACZYNA SIĘ PO CZTERDZIESTCE - 20. TYDZIEŃ KINA HISZPAŃSKIEGO |
Poznań |
03.04.2020 |
18:00 |
Kopciuszek |
Poznań |
03.04.2020 |
18:00 |
DZIADY |
Poznań |
03.04.2020 |
19:00 |
WIEK SZOSTAKOWICZA |
Bydgoszcz |
03.04.2020 |
19:00 |
THAIS |
Gdańsk |
03.04.2020 |
19:00 |
Koncert Dyplomantów Akademii Muzycznej w Gdańsku-Konstanty Andrzej Kulka |
Gdańsk |
03.04.2020 |
19:00 |
STABAT MATER ROSSINIEGO KONCERT ORATORYJNY |
Gorzów Wlkp |
03.04.2020 |
19:00 |
WIELKIE DZIEŁA WOKALNO-INSTRUMENTALNE |
Jelenia Góra |
03.04.2020 |
19:00 |
Era Jazzu 2020 - ESPEN ERIKSEN Trio – Czas Komedy |
Poznań |
03.04.2020 |
19:00 |
NIEZNANE OPERY ZNANYCH TWÓRCÓW |
Poznań |
03.04.2020 |
19:00 |
Drugi Spektakl |
Poznań |
03.04.2020 |
19:00 |
Księżniczka Czardasza |
Warszawa |
03.04.2020 |
19:00 |
Koncert Stare Dobre Małżeństwo |
Wągrowiec |
03.04.2020 |
19:15 |
Ferragosto |
Łódź |
03.04.2020 |
19:15 |
Humanka |
Łódź |
03.04.2020 |
19:30 |
BAL MANEKINÓW |
Warszawa |
03.04.2020 |
20:00 |
NÓW: The Secret Gathering by LPV |
Poznań |
03.04.2020 |
20:30 |
CO BĘDZIE ZE MNĄ? RECITAL MAŁGORZATY WALENDY |
Poznań |
03.04.2020 |
20:30 |
CWANIARY |
Warszawa |
04.04.2020 |
10:00 |
BBB sobota 0-1 |
Łódź |
04.04.2020 |
10:01 |
DUA ASP Marzę kolażem...warszt. |
Łódź |
04.04.2020 |
11:00 |
B JAK BALET/OTWARTA PRÓBA BALETU |
Gdańsk |
04.04.2020 |
11:00 |
BBB sobota 1-2 |
Łódź |
04.04.2020 |
11:00 |
PORY ROKU |
Poznań |
04.04.2020 |
12:00 |
Spektakl dla dzieci Owieczka Bella |
Koziegłowy |
04.04.2020 |
12:00 |
BBB sobota 2-3 |
Łódź |
04.04.2020 |
13:00 |
HALO KOSMOS! |
Poznań |
04.04.2020 |
15:00 |
WUNDERKAMMER: ŚWIAT CUDÓW |
Poznań |
04.04.2020 |
16:00 |
Historia naturalna czyli o niezwykłych żyjątkach |
Lublin |
04.04.2020 |
16:00 |
Arcydzieło na śmietniku |
Łódź |
04.04.2020 |
16:00 |
BBB sobota 1-2 |
Łódź |
04.04.2020 |
17:00 |
BBB sobota 2-3 |
Łódź |
04.04.2020 |
17:00 |
ERA JAZZU – ANDREA MOTIS (dodatkowy koncert) |
Poznań |
04.04.2020 |
17:00 |
ERA JAZZU - ANDREA MOTIS |
Poznań |
04.04.2020 |
17:00 |
MAMINSZYMEK |
Warszawa |
04.04.2020 |
18:00 |
THAIS |
Gdańsk |
04.04.2020 |
18:00 |
Kwartet Śląski / Grażyna Bacewicz i Ameryka(nie) |
Katowice |
04.04.2020 |
18:00 |
PÓŁ NA PÓŁ - Spektakl z udziałem Piotra Szwedesa i Piotra Polka |
Leszno |
04.04.2020 |
18:00 |
Kopciuszek |
Poznań |
04.04.2020 |
18:00 |
DZIADY |
Poznań |
04.04.2020 |
19:00 |
JESUS CHRIST SUPERSTAR, A. Lloyd Webber, musical |
Białystok |
04.04.2020 |
19:00 |
Koncert Pasyjny 04.04.20 |
Łódź |
04.04.2020 |
19:00 |
Boeing, Boeing |
Łódź |
04.04.2020 |
19:00 |
Mayday |
Łódź |
04.04.2020 |
19:00 |
Era Jazzu 2020 - ANDREA MOTIS - Singing & Swinging |
Poznań |
04.04.2020 |
19:00 |
DZIEWCZYNY OPISUJĄ ŚWIAT / ALEKSANDRA JAKUBCZAK |
Poznań |
04.04.2020 |
19:00 |
ERA JAZZU - ANDREA MOTIS |
Poznań |
04.04.2020 |
19:00 |
Messa da Requiem |
Poznań |
04.04.2020 |
19:00 |
Drugi Spektakl |
Poznań |
04.04.2020 |
19:15 |
Humanka |
Łódź |
04.04.2020 |
19:30 |
Florian Zeller Prawda |
Katowice |
04.04.2020 |
19:30 |
CWANIARY |
Warszawa |
04.04.2020 |
19:30 |
BAL MANEKINÓW |
Warszawa |
05.04.2020 |
10:00 |
BBB niedziela 0-1 |
Łódź |
05.04.2020 |
10:30 |
NIEDZIELNY PORANEK MUZYCZNY - ZAŚPIEWAJ MI MAMO |
Jelenia Góra |
05.04.2020 |
11:00 |
BBB niedziela 1-2 |
Łódź |
05.04.2020 |
11:00 |
PORY ROKU |
Poznań |
05.04.2020 |
11:00 |
Poranek dla Małych Melomanów 05.04.2020 g. 11:00 |
Warszawa |
05.04.2020 |
12:00 |
Amsterdam Sinfonietta / Lucas Jussen / Arthur Jussen / S3 |
Katowice |
05.04.2020 |
12:00 |
Grupa Rodzina / Filmowe rytmy |
Katowice |
05.04.2020 |
12:00 |
SALON POEZJI: Spoon River |
Warszawa |
05.04.2020 |
12:30 |
NIEDZIELNY PORANEK MUZYCZNY - ZAŚPIEWAJ MI MAMO |
Jelenia Góra |
05.04.2020 |
12:30 |
Krakowski Salon Poezji w Łodzi |
Łódź |
05.04.2020 |
13:00 |
Salon Poezji / Aleksander Machalica / Wielkopostne rozważania |
Poznań |
05.04.2020 |
14:00 |
Popołudnie dla Małych Melomanów 05.04.2020 g. 14:00 |
Warszawa |
05.04.2020 |
16:00 |
Koncert w roku jubileuszowym PSM im. A. Tansmana w Łodzi |
Łódź |
05.04.2020 |
16:00 |
Arcydzieło na śmietniku |
Łódź |
05.04.2020 |
16:00 |
Wędrówka Nabu |
Łódź |
05.04.2020 |
16:00 |
Mayday |
Łódź |
05.04.2020 |
16:00 |
Kwietne Misterium - koncert orkiestry antraktowe |
Poznań |
05.04.2020 |
16:00 |
BAL MANEKINÓW |
Warszawa |
05.04.2020 |
17:00 |
THAIS |
Gdańsk |
05.04.2020 |
17:00 |
DZIADY |
Poznań |
05.04.2020 |
17:00 |
NIE TYLKO O MIŁOŚCI - RECITAL ZBIGNIEWA ZAMACHOWSKIEGO |
Warszawa |
05.04.2020 |
18:00 |
JESUS CHRIST SUPERSTAR, A. Lloyd Webber, musical |
Białystok |
05.04.2020 |
18:00 |
Wielkanocny Festiwal Ludwiga van Beethovena - Shanghai Quartet |
Gdańsk |
05.04.2020 |
18:00 |
Florian Zeller „Kłamstwo” |
Katowice |
05.04.2020 |
18:00 |
PÓŁ NA PÓŁ - Spektakl z udziałem Piotra Szwedesa i Piotra Polka |
Leszno |
05.04.2020 |
18:00 |
Kopciuszek |
Poznań |
05.04.2020 |
18:00 |
Drugi Spektakl |
Poznań |
05.04.2020 |
18:00 |
Małe zbrodnie małżeńskie |
Przeźmierowo |
05.04.2020 |
18:00 |
KONCERT W 10. ROCZNICĘ KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ |
Warszawa |
05.04.2020 |
19:00 |
Boeing, Boeing |
Łódź |
05.04.2020 |
19:00 |
ONE MĄŻ SHOW |
Warszawa |
05.04.2020 |
19:15 |
Humanka |
Łódź |
05.04.2020 |
20:30 |
Instrukcja Obsługi Faceta |
Gdańsk |
06.04.2020 |
19:00 |
CZYTNIK. SPOTKANIE Z ŁUKASZEM LAMŻĄ |
Poznań |
06.04.2020 |
19:30 |
CWANIARY |
Warszawa |
06.04.2020 |
19:30 |
CZESŁAW - SPOWIEDŹ EMIGRANTA |
Warszawa |
06.04.2020 |
20:00 |
Paulina Leśna: Baggage Claim |
Poznań |
07.04.2020 |
18:00 |
Modjeska calling - finał |
Poznań |
07.04.2020 |
19:00 |
PRZYJĘCIE DLA GŁUPCA |
Poznań |
07.04.2020 |
19:30 |
Marlena.Ostatni koncert |
Warszawa |
07.04.2020 |
19:30 |
CWANIARY |
Warszawa |
07.04.2020 |
19:30 |
WĄSY |
Warszawa |
08.04.2020 |
10:00 |
CALINECZKA |
Leszno |
08.04.2020 |
19:00 |
NIECODZIENNY DUET |
Bydgoszcz |
08.04.2020 |
19:00 |
PRZYJĘCIE DLA GŁUPCA |
Poznań |
08.04.2020 |
19:00 |
METODA |
Warszawa |
08.04.2020 |
19:30 |
Wiener Akademie / 24. Wielkanocny Festiwal Ludwiga van Beethovena |
Katowice |
08.04.2020 |
19:30 |
NA OBRAZ I PODOBIEŃSTWO SWOJE |
Poznań |
08.04.2020 |
19:30 |
Marlena.Ostatni koncert |
Warszawa |
08.04.2020 |
19:30 |
OSY |
Warszawa |
09.04.2020 |
19:00 |
I FEEL PRETTY - KONCERT MUZYKI FILMOWEJ I MUSICALOWEJ |
Jelenia Góra |
09.04.2020 |
19:00 |
METODA |
Warszawa |
09.04.2020 |
19:30 |
NOSPR kameralnie |
Katowice |
09.04.2020 |
19:30 |
NA OBRAZ I PODOBIEŃSTWO SWOJE |
Poznań |
09.04.2020 |
19:30 |
OSY |
Warszawa |
11.04.2020 |
18:55 |
THE MET OPERA 2019-20: Tosca |
Poznań |
13.04.2020 |
12:00 |
IMPRO Atak! Bajkowy Poranek Teatralny |
Łódź |
13.04.2020 |
18:00 |
Zmartwychwstał |
Poznań |
13.04.2020 |
19:30 |
DZIEŁA WSZYSTKIE SZEKSPIRA (W NIECO SKRÓCONEJ WERSJI) |
Warszawa |
14.04.2020 |
19:30 |
JazzKLUB / Kamil Piotrowicz Sextet |
Katowice |
14.04.2020 |
19:30 |
DZIEŁA WSZYSTKIE SZEKSPIRA (W NIECO SKRÓCONEJ WERSJI) |
Warszawa |
14.04.2020 |
20:00 |
Koncert #329 BADA, Nordra | LAS |
Poznań |
15.04.2020 |
11:00 |
NUTKI PANA KLEKSA |
Warszawa |
15.04.2020 |
19:00 |
Klub Samotnych Serc Portofino |
Gniezno |
15.04.2020 |
19:00 |
Myśli nowoczesnego Polaka. Roman Dmowski (nieautoryzowana biografia) |
Poznań |
15.04.2020 |
19:00 |
Scena dla muzyki polskiej 15.04.2020 g.19:00 |
Warszawa |
15.04.2020 |
19:30 |
KALINA® |
Poznań |
15.04.2020 |
19:30 |
Końcówka |
Warszawa |
15.04.2020 |
19:30 |
OSZUŚCI |
Warszawa |
15.04.2020 |
19:30 |
ZAPISKI Z WYGNANIA |
Warszawa |
16.04.2020 |
12:00 |
ZAPISKI Z WYGNANIA |
Warszawa |
16.04.2020 |
19:00 |
Poznań Comedy Show - 16 kwietnia 2020 |
Poznań |
16.04.2020 |
19:00 |
Myśli nowoczesnego Polaka. Roman Dmowski (nieautoryzowana biografia) |
Poznań |
16.04.2020 |
19:30 |
Końcówka |
Warszawa |
16.04.2020 |
19:30 |
OSZUŚCI |
Warszawa |
16.04.2020 |
19:30 |
ZAPISKI Z WYGNANIA |
Warszawa |
17.04.2020 |
11:00 |
Mayday 2 |
Łódź |
17.04.2020 |
18:00 |
SZALONE NOŻYCZKI |
Leszno |
17.04.2020 |
18:30 |
spektakl „Fioletowa krowa , reż. Janusz Stolarski TEATR POD FONTANNĄ |
Poznań |
17.04.2020 |
19:00 |
TURANDOT, G. Puccini, opera |
Białystok |
17.04.2020 |
19:00 |
W KRĘGU MUZYKI NIEMIECKIEJ |
Bydgoszcz |
17.04.2020 |
19:00 |
VII Koncert -Muzyka Czyni Cuda -Kristine Opolais-sopran |
Gdańsk |
17.04.2020 |
19:00 |
HRABINA |
Gdańsk |
17.04.2020 |
19:00 |
MUZYKA DAWNA KAMERALNIE SZTUKA FUGI BACHA |
Gorzów Wlkp |
17.04.2020 |
19:00 |
KLASYKA SYMFONIKI |
Jelenia Góra |
17.04.2020 |
19:00 |
Koncert Symfoniczny 17.04.20 |
Łódź |
17.04.2020 |
19:00 |
Włókniarki - Studencki Piątek |
Łódź |
17.04.2020 |
19:00 |
Chłopcy z Placu Broni. Wolność, kocham i rozumiem... |
Opalenica |
17.04.2020 |
19:00 |
PIPPIN |
Poznań |
17.04.2020 |
19:00 |
ZA-POLSKA |
Poznań |
17.04.2020 |
19:00 |
BEETHOVEN NASZ WSPÓŁCZESNY |
Poznań |
17.04.2020 |
19:00 |
Cyrulik sewilski |
Poznań |
17.04.2020 |
19:00 |
Sceny myśliwskie z Dolnej Bawarii |
Poznań |
17.04.2020 |
19:00 |
MARIA CALLAS. MASTER CLASS |
Warszawa |
17.04.2020 |
19:30 |
NOSPR / Domingo Hindoyan / Pacho Flores / S2 |
Katowice |
17.04.2020 |
19:30 |
DOM BERNARDY ALBA |
Poznań |
17.04.2020 |
19:30 |
CZYTAMY W POLSKIM: Cyd |
Warszawa |
17.04.2020 |
19:30 |
KOLOR CAFE. PRZEBOJE WŁOSKIE I FRANCUSKIE – RECITAL MICHAŁA BAJORA |
Warszawa |
17.04.2020 |
19:30 |
Koncert symfoniczny 17.04.2020 g. 19:30 |
Warszawa |
17.04.2020 |
22:30 |
Extravaganza o władzy |
Poznań |
18.04.2020 |
10:01 |
DUA ASP (Nie)szablonowe myślenie...warszt. |
Łódź |
18.04.2020 |
10:30 |
118. OD BRZUSZKA DO USZKA MALUSZKA |
Bydgoszcz |
18.04.2020 |
11:00 |
AKADEMIA WIOLIMISIA „NABIJAMY W BUTELKĘ I ROBIMY W BALONA NAWIJAJĄC MAKARON NA USZY” |
Bydgoszcz |
18.04.2020 |
11:00 |
Warsztat Odkrywcy Muzyki 4-5 |
Łódź |
18.04.2020 |
11:00 |
ULF I BALON |
Poznań |
18.04.2020 |
11:01 |
Warsztat Odkrywcy Muzyki 5-6 |
Łódź |
18.04.2020 |
12:30 |
118. OD BRZUSZKA DO USZKA MALUSZKA |
Bydgoszcz |
18.04.2020 |
12:30 |
Odkrywcy Muzyki Koncert 2019/20 |
Łódź |
18.04.2020 |
15:00 |
PIPPIN |
Poznań |
18.04.2020 |
16:00 |
Wędrówka Nabu - Skrzaty Książkojady |
Łódź |
18.04.2020 |
16:00 |
KLAPS! 50 TWARZY GREYA |
Warszawa |
18.04.2020 |
17:00 |
Pippi L?ngstrump |
Lublin |
18.04.2020 |
18:00 |
HRABINA |
Gdańsk |
18.04.2020 |
18:00 |
KALEJDOSKOP BARW POLSKI – PZLPiT „Mazowsze” im. T. Sygietyńskiego |
Otrębusy |
18.04.2020 |
18:00 |
ZA-POLSKA |
Poznań |
18.04.2020 |
18:00 |
BEETHOVEN DLA MALTAŃCZYKÓW |
Poznań |
18.04.2020 |
18:00 |
Koncert symfoniczny 18.04.2020 g. 18:00 |
Warszawa |
18.04.2020 |
19:00 |
TURANDOT, G. Puccini, opera |
Białystok |
18.04.2020 |
19:00 |
Bibobit |
Koziegłowy |
18.04.2020 |
19:00 |
TOSCA MET HD |
Łódź |
18.04.2020 |
19:00 |
Szalone nożyczki |
Łódź |
18.04.2020 |
19:00 |
Włókniarki |
Łódź |
18.04.2020 |
19:00 |
PIPPIN |
Poznań |
18.04.2020 |
19:00 |
Sceny myśliwskie z Dolnej Bawarii |
Poznań |
18.04.2020 |
19:00 |
KSIĘŻNICZKA NA OPAK WYWRÓCONA |
Tarnów |
18.04.2020 |
19:15 |
Jednorożec |
Łódź |
18.04.2020 |
19:30 |
Koncert Me And That Man |
Gostyń |
18.04.2020 |
19:30 |
Camerata Silesia / 350. rocznica śmierci Bartłomiej Pękiela |
Katowice |
18.04.2020 |
19:30 |
DOM BERNARDY ALBA |
Poznań |
18.04.2020 |
19:30 |
LILY |
Warszawa |
18.04.2020 |
20:00 |
JAZZAMEK #31 - BACKSPACE [augmented] feat Patryk Lichota |
Poznań |
18.04.2020 |
22:00 |
Extravaganza o władzy |
Poznań |
19.04.2020 |
10:00 |
Warsztaty Muzyczne - Lamar i zapomniane urodziny |
Gdańsk |
19.04.2020 |
10:00 |
SeZamkowy Teatr Miejsce |
Poznań |
19.04.2020 |
11:00 |
OPERA NA START |
Gdańsk |
19.04.2020 |
11:00 |
ULF I BALON |
Poznań |
19.04.2020 |
11:00 |
Poranny koncert dla dzieci 19.04.2020 g. 11:00 |
Warszawa |
19.04.2020 |
11:30 |
Warsztaty Muzyczne - Lamar i zapomniane urodziny |
Gdańsk |
19.04.2020 |
12:00 |
AMADEUSZ W PODRÓŻY KONCERT FAMILIJNY |
Gorzów Wlkp |
19.04.2020 |
12:00 |
Daj rodzinę za kurtynę |
Łódź |
19.04.2020 |
12:00 |
SeZamkowy Teatr Miejsce |
Poznań |
19.04.2020 |
13:00 |
OPERA NA START |
Gdańsk |
19.04.2020 |
14:00 |
Popołudniowy koncert dla dzieci 19.04.2020 g. 14:00 |
Warszawa |
19.04.2020 |
16:00 |
U KRÓLA STASIA |
Poznań |
19.04.2020 |
16:00 |
KLAPS! 50 TWARZY GREYA |
Warszawa |
19.04.2020 |
17:00 |
HRABINA |
Gdańsk |
19.04.2020 |
17:00 |
KALEJDOSKOP BARW POLSKI – PZLPiT „Mazowsze” im. T. Sygietyńskiego |
Otrębusy |
19.04.2020 |
17:00 |
PIPPIN |
Poznań |
19.04.2020 |
18:00 |
Orkiestra Muzyki Nowej / Otto Katzameier / Notatnik podróżny |
Katowice |
19.04.2020 |
18:00 |
Od Straussa... do McCartneya! |
Kraków |
19.04.2020 |
18:00 |
Cyrulik sewilski |
Poznań |
19.04.2020 |
19:00 |
Wieczór Wagnerowski 19.04.20 |
Łódź |
19.04.2020 |
19:00 |
Szalone nożyczki |
Łódź |
19.04.2020 |
19:00 |
Włókniarki - Niedziela dla Seniora |
Łódź |
19.04.2020 |
19:15 |
Jednorożec |
Łódź |
19.04.2020 |
19:15 |
Fantazja polska |
Łódź |
19.04.2020 |
19:30 |
DOM BERNARDY ALBA |
Poznań |
19.04.2020 |
19:30 |
LILY |
Warszawa |
20.04.2020 |
19:00 |
Kamil Bednarek - Dobroczynny Koncert Obok Nas |
Białystok |
20.04.2020 |
19:00 |
WPROWADZENIE DO PREMIERY |
Poznań |
20.04.2020 |
19:30 |
Scena młodych / Koncert Laureatów VI Warszawskiego Forum Muzyki Kameralnej |
Katowice |
20.04.2020 |
19:30 |
LILY |
Warszawa |
20.04.2020 |
19:30 |
WANIA, SONIA, MASZA I SPIKE |
Warszawa |
21.04.2020 |
11:00 |
Szalone nożyczki |
Łódź |
21.04.2020 |
17:00 |
Deprawator |
Warszawa |
21.04.2020 |
19:00 |
Ravensbrück. Miasto kobiet |
Poznań |
21.04.2020 |
19:00 |
Koń by też pisał wiersze, gdyby mu dać sto złotych |
Warszawa |
21.04.2020 |
19:15 |
Wykapany zięć |
Łódź |
21.04.2020 |
19:30 |
PREZYDENTKI |
Poznań |
21.04.2020 |
19:30 |
M. G. |
Warszawa |
21.04.2020 |
19:30 |
POMOC DOMOWA |
Warszawa |
21.04.2020 |
20:00 |
Tanghetto (Argentyna) |
Poznań |
22.04.2020 |
10:00 |
FANTAZJA POLSKA -POLSKIE TAŃCE NARODOWE |
Otrębusy |
22.04.2020 |
11:00 |
Szalone nożyczki |
Łódź |
22.04.2020 |
11:00 |
BBB środa 0-1 |
Łódź |
22.04.2020 |
12:00 |
BBB środa 1-3 |
Łódź |
22.04.2020 |
17:00 |
Deprawator |
Warszawa |
22.04.2020 |
19:00 |
PERŁY BAROKU |
Bydgoszcz |
22.04.2020 |
19:00 |
BELFER – monodram Wojciecha Pszoniaka |
Łódź |
22.04.2020 |
19:00 |
Ravensbrück. Miasto kobiet |
Poznań |
22.04.2020 |
19:00 |
Koń by też pisał wiersze, gdyby mu dać sto złotych |
Warszawa |
22.04.2020 |
19:15 |
Wykapany zięć |
Łódź |
22.04.2020 |
19:30 |
PREZYDENTKI |
Poznań |
22.04.2020 |
19:30 |
M. G. |
Warszawa |
22.04.2020 |
19:30 |
POMOC DOMOWA |
Warszawa |
22.04.2020 |
19:30 |
PIĘKNY NIECZUŁY |
Warszawa |
23.04.2020 |
11:00 |
Szalone nożyczki |
Łódź |
23.04.2020 |
17:00 |
Deprawator |
Warszawa |
23.04.2020 |
19:00 |
Nowa muzyka z dwóch stron Oceanu -Gala PNA |
Gdańsk |
23.04.2020 |
19:00 |
PIPPIN |
Poznań |
23.04.2020 |
19:00 |
28 dni |
Poznań |
23.04.2020 |
19:15 |
Humanka |
Łódź |
23.04.2020 |
19:30 |
NOSPR / Gabriel Chmura / Piotr Pławner / S1 |
Katowice |
23.04.2020 |
19:30 |
M. G. |
Warszawa |
23.04.2020 |
19:30 |
POMOC DOMOWA |
Warszawa |
23.04.2020 |
19:30 |
PIĘKNY NIECZUŁY |
Warszawa |
24.04.2020 |
17:30 |
KŁAMSTWO |
Suchy Las |
24.04.2020 |
18:00 |
MÓJ BOSKI ROZWÓD - PREMIERA |
Leszno |
24.04.2020 |
18:00 |
28 dni |
Poznań |
24.04.2020 |
19:00 |
WIECZÓR Z MUZYKĄ FRANCUSKĄ |
Bydgoszcz |
24.04.2020 |
19:00 |
WIECZÓR LATYNOAMERYKAŃSKI |
Gdańsk |
24.04.2020 |
19:00 |
I tak nikt mi nie uwierzy |
Gniezno |
24.04.2020 |
19:00 |
POCZTÓWKA Z HISZPANII KONCERT SYMFONICZNY |
Gorzów Wlkp |
24.04.2020 |
19:00 |
SIŁA EMOCJI |
Jelenia Góra |
24.04.2020 |
19:00 |
Koncert Symfoniczny 24.04.20 |
Łódź |
24.04.2020 |
19:00 |
Piotr Kuźniak - Od Niemena do Santany |
Opalenica |
24.04.2020 |
19:00 |
PIPPIN |
Poznań |
24.04.2020 |
19:00 |
WIEDEŃCZYCY |
Poznań |
24.04.2020 |
19:00 |
M. G. |
Warszawa |
24.04.2020 |
19:00 |
Ars Moriendi - Requiem Giocoso/Tomasz J.Opałka |
Warszawa |
24.04.2020 |
19:30 |
NASI SOLIŚCI 2020 Muzycy Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Kaliskiej |
Kalisz |
24.04.2020 |
19:30 |
Muzyka Dawna / Chór Polskiego Radia / Vincent Dumestre |
Katowice |
24.04.2020 |
19:30 |
OSZUŚCI |
Warszawa |
24.04.2020 |
19:30 |
WSZYSTKO, CO NAJLEPSZE |
Warszawa |
24.04.2020 |
19:30 |
Koncert symfoniczny 24.04.2020 g. 19:30 |
Warszawa |
24.04.2020 |
20:00 |
O mężnym Pietrku i sierotce Marysi - bajka dla dorosłych. |
Poznań |
24.04.2020 |
20:00 |
CIRCUS FERUS „OSTATNI SPEKTAKL” |
Poznań |
24.04.2020 |
20:00 |
KŁAMSTWO |
Suchy Las |
24.04.2020 |
21:30 |
IMPRO Atak! Show |
Łódź |
25.04.2020 |
10:00 |
DUA FŁ Kolory muzyki. Bum...6-9lat |
Łódź |
25.04.2020 |
10:00 |
SOKO LOKO |
Poznań |
25.04.2020 |
11:00 |
WESOŁY RYJEK |
Poznań |
25.04.2020 |
12:00 |
OPERA? SI! |
Gdańsk |
25.04.2020 |
15:00 |
PIPPIN |
Poznań |
25.04.2020 |
15:00 |
M. G. |
Warszawa |
25.04.2020 |
16:00 |
KRZYSZTOF DAUKSZEWICZ - ZJEDZ KAWIOREK |
Warszawa |
25.04.2020 |
16:00 |
KRZESŁA |
Warszawa |
25.04.2020 |
18:00 |
WIECZÓR LATYNOAMERYKAŃSKI |
Gdańsk |
25.04.2020 |
18:00 |
MÓJ BOSKI ROZWÓD |
Leszno |
25.04.2020 |
18:00 |
Project RAP #3 |
Mosina |
25.04.2020 |
18:00 |
MAZOWSZE I PRZYJACIELE - Międzynarodowy Dzień Tańca |
Otrębusy |
25.04.2020 |
18:00 |
MOLIER |
Poznań |
25.04.2020 |
18:00 |
28 dni |
Poznań |
25.04.2020 |
18:00 |
KRZYCZ. BYLE CISZEJ |
Poznań |
25.04.2020 |
18:00 |
TRANS-ATLANTICO |
Tarnów |
25.04.2020 |
18:00 |
Koncert symfoniczny 25.04.2020 g. 18:00 |
Warszawa |
25.04.2020 |
19:00 |
PIPPIN |
Poznań |
25.04.2020 |
19:00 |
BER |
Poznań |
25.04.2020 |
19:00 |
M. G. |
Warszawa |
25.04.2020 |
19:00 |
ZAKOCHANI W OPERETCE |
Warszawa |
25.04.2020 |
19:00 |
MŁODZI MŁODSZYM! Koncert uczniów szkół muzycznych II stopnia |
Warszawa |
25.04.2020 |
19:15 |
Humanka |
Łódź |
25.04.2020 |
19:30 |
AUKSO feat. Jacaszek |
Katowice |
25.04.2020 |
19:30 |
OSZUŚCI |
Warszawa |
25.04.2020 |
19:30 |
KREDYT |
Warszawa |
25.04.2020 |
20:00 |
O mężnym Pietrku i sierotce Marysi - bajka dla dorosłych. |
Poznań |
25.04.2020 |
20:30 |
OSIECKA. BYLE NIE O MIŁOŚCI |
Poznań |
26.04.2020 |
10:00 |
SOKO LOKO |
Poznań |
26.04.2020 |
11:00 |
WESOŁY RYJEK |
Poznań |
26.04.2020 |
12:00 |
Przygody Mikołajka - Niedziela inna niż wszystkie |
Łódź |
26.04.2020 |
15:00 |
Osobliwy świat Hieronymusa Boscha |
Wągrowiec |
26.04.2020 |
16:00 |
Seks dla opornych |
Łódź |
26.04.2020 |
16:00 |
KREDYT |
Warszawa |
26.04.2020 |
17:00 |
WIECZÓR LATYNOAMERYKAŃSKI |
Gdańsk |
26.04.2020 |
17:00 |
Koncert Muzyki Kameralnej 26.04.20 |
Łódź |
26.04.2020 |
17:00 |
Pielgrzym |
Otrębusy |
26.04.2020 |
17:00 |
Akompaniator |
Poznań |
26.04.2020 |
17:00 |
28 dni |
Poznań |
26.04.2020 |
18:00 |
I tak nikt mi nie uwierzy |
Gniezno |
26.04.2020 |
18:00 |
ELENI |
Gostyń |
26.04.2020 |
18:00 |
Eric Assous „Diabelski młyn” |
Katowice |
26.04.2020 |
18:00 |
Po mistrzowsku / Eliot Quartett |
Katowice |
26.04.2020 |
18:00 |
MÓJ BOSKI ROZWÓD |
Leszno |
26.04.2020 |
18:00 |
Uczty Szyderców - Uczta pierwsza - Dopiero budujemy |
Poznań |
26.04.2020 |
18:00 |
BER |
Poznań |
26.04.2020 |
18:00 |
KRZYCZ. BYLE CISZEJ |
Poznań |
26.04.2020 |
19:00 |
Seks dla opornych |
Łódź |
26.04.2020 |
19:00 |
O mężnym Pietrku i sierotce Marysi - bajka dla dorosłych. |
Poznań |
26.04.2020 |
19:00 |
M. G. |
Warszawa |
26.04.2020 |
19:30 |
8 KOBIET |
Warszawa |
26.04.2020 |
19:30 |
SŁONECZNA LINIA |
Warszawa |
27.04.2020 |
17:30 |
100 MINUT DLA URODY |
Poznań |
27.04.2020 |
19:30 |
8 KOBIET |
Warszawa |
27.04.2020 |
19:30 |
SŁONECZNA LINIA |
Warszawa |
27.04.2020 |
20:00 |
100 MINUT DLA URODY |
Poznań |
28.04.2020 |
11:00 |
Pomoc domowa |
Łódź |
28.04.2020 |
19:00 |
Recital Organowy 28.04.20 |
Łódź |
28.04.2020 |
19:30 |
JazzKLUB / 9. Katowice JazzArt Festival prezentuje: SUNNA GUNNLAUGS / JULIA HULSMANN |
Katowice |
28.04.2020 |
19:30 |
MATKA |
Poznań |
28.04.2020 |
19:30 |
STOWARZYSZENIE UMARŁYCH POETÓW |
Warszawa |
28.04.2020 |
19:30 |
POLICJA. NOC ZATRACENIA |
Warszawa |
28.04.2020 |
19:30 |
KRAPP i dwie inne jednoaktówki |
Warszawa |
29.04.2020 |
11:00 |
BER |
Poznań |
29.04.2020 |
12:00 |
STOWARZYSZENIE UMARŁYCH POETÓW |
Warszawa |
29.04.2020 |
18:00 |
KRZYCZ. BYLE CISZEJ |
Poznań |
29.04.2020 |
18:00 |
Dziady |
Warszawa |
29.04.2020 |
19:00 |
WIECZÓR LATYNOAMERYKAŃSKI |
Gdańsk |
29.04.2020 |
19:00 |
DR@CULA.Vagina dentata |
Poznań |
29.04.2020 |
19:30 |
STOWARZYSZENIE UMARŁYCH POETÓW |
Warszawa |
29.04.2020 |
19:30 |
POLICJA. NOC ZATRACENIA |
Warszawa |
29.04.2020 |
19:30 |
KRAPP i dwie inne jednoaktówki |
Warszawa |
30.04.2020 |
18:00 |
Dziady |
Warszawa |
30.04.2020 |
19:00 |
Pomoc domowa |
Łódź |
30.04.2020 |
19:30 |
NOSPR kameralnie |
Katowice |
30.04.2020 |
19:30 |
MATKA |
Poznań |
30.04.2020 |
19:30 |
STOWARZYSZENIE UMARŁYCH POETÓW |
Warszawa |
30.04.2020 |
19:30 |
POLICJA. NOC ZATRACENIA |
Warszawa |
30.04.2020 |
19:30 |
KRAPP i dwie inne jednoaktówki |
Warszawa |
01.05.2020 |
17:00 |
KSIĘGA DŻUNGLI |
Poznań |
01.05.2020 |
19:15 |
Antygona w Nowym Jorku |
Łódź |
01.05.2020 |
19:30 |
MAYDAY |
Warszawa |
01.05.2020 |
19:30 |
KONSTELACJE |
Warszawa |
02.05.2020 |
13:00 |
KSIĘGA DŻUNGLI |
Poznań |
02.05.2020 |
17:00 |
KSIĘGA DŻUNGLI |
Poznań |
02.05.2020 |
18:00 |
Kwartet Śląski / Polish Cello Quartet / Grażyna Bacewicz i Ameryka(nie) |
Katowice |
02.05.2020 |
19:00 |
Ślubu nie będzie |
Łódź |
02.05.2020 |
19:15 |
Antygona w Nowym Jorku |
Łódź |
02.05.2020 |
19:30 |
MAYDAY |
Warszawa |
03.05.2020 |
19:00 |
BAL W TEATRZE |
Jelenia Góra |
03.05.2020 |
19:30 |
MAYDAY 2 |
Warszawa |
04.05.2020 |
19:30 |
MAYDAY 2 |
Warszawa |
05.05.2020 |
19:00 |
Koncert kameralny 5.05.2020 g. 19:00 |
Warszawa |
05.05.2020 |
19:00 |
CASA VALENTINA |
Warszawa |
06.05.2020 |
19:00 |
Wesele |
Warszawa |
06.05.2020 |
19:00 |
CASA VALENTINA |
Warszawa |
06.05.2020 |
19:30 |
Końcówka |
Warszawa |
07.05.2020 |
18:30 |
Wymarzony |
Wągrowiec |
07.05.2020 |
19:00 |
CASA VALENTINA |
Warszawa |
07.05.2020 |
19:30 |
Po mistrzowsku / Sharon Kam / Ori Kam / Matan Porat |
Katowice |
08.05.2020 |
19:00 |
Piękno symfoniki neoromantycznej |
Gdańsk |
08.05.2020 |
19:00 |
KONCERT NADZWYCZAJNY |
Jelenia Góra |
08.05.2020 |
19:00 |
136. KONCERT TARGOWY |
Poznań |
08.05.2020 |
19:00 |
WESOŁA WDÓWKA |
Warszawa |
08.05.2020 |
19:30 |
Koncert symfoniczny 8.05.2020 g. 19:30 |
Warszawa |
08.05.2020 |
19:30 |
MINETTI. PORTRET ARTYSTY Z CZASÓW STAROŚCI |
Warszawa |
08.05.2020 |
19:30 |
POMOC DOMOWA |
Warszawa |
09.05.2020 |
16:00 |
Szary Chłopiec |
Łódź |
09.05.2020 |
16:00 |
POMOC DOMOWA |
Warszawa |
09.05.2020 |
17:00 |
Poczatek końca |
Łódź |
09.05.2020 |
17:00 |
WSZYSTKO, CO NAJLEPSZE |
Warszawa |
09.05.2020 |
18:00 |
SEN NOCY LETNIEJ |
Gdańsk |
09.05.2020 |
18:00 |
Koncert symfoniczny 9.05.2020 g. 18:00 |
Warszawa |
09.05.2020 |
18:55 |
THE MET OPERA 2019-20: Maria Stuart |
Poznań |
09.05.2020 |
19:00 |
MARIA STUARDA MET HD |
Łódź |
09.05.2020 |
19:00 |
Ślubu nie będzie |
Łódź |
09.05.2020 |
19:00 |
WESOŁA WDÓWKA |
Warszawa |
09.05.2020 |
19:00 |
Koncert Polskiej Orkiestry Sinfonia Iuventus - Mahler, Mykietyn, Czajkowski |
Warszawa |
09.05.2020 |
19:15 |
Poczatek końca |
Łódź |
09.05.2020 |
19:30 |
Camerata Silesia / 100. rocznica urodzin Jana Pawła II |
Katowice |
09.05.2020 |
19:30 |
MINETTI. PORTRET ARTYSTY Z CZASÓW STAROŚCI |
Warszawa |
09.05.2020 |
19:30 |
POMOC DOMOWA |
Warszawa |
10.05.2020 |
11:00 |
OPERA NA START |
Gdańsk |
10.05.2020 |
12:00 |
Koncert Familijny -W krainie bajek Disneya cz. 1 |
Gdańsk |
10.05.2020 |
12:00 |
Złodziej czasu - Niedziela inna niż wszystkie |
Łódź |
10.05.2020 |
12:30 |
OPERA NA START |
Gdańsk |
10.05.2020 |
16:00 |
POMOC DOMOWA |
Warszawa |
10.05.2020 |
17:00 |
Żołnierz królowej Madagaskaru |
Warszawa |
10.05.2020 |
17:00 |
MINETTI. PORTRET ARTYSTY Z CZASÓW STAROŚCI |
Warszawa |
10.05.2020 |
18:00 |
Manon Lescaut |
Poznań |
10.05.2020 |
19:30 |
POMOC DOMOWA |
Warszawa |
10.05.2020 |
21:00 |
Oni |
Warszawa |
11.05.2020 |
19:30 |
Scena młodych / Koncert Instytucji Promocji i Upowszechniania Muzyki Silesia |
Katowice |
11.05.2020 |
19:30 |
MINETTI. PORTRET ARTYSTY Z CZASÓW STAROŚCI |
Warszawa |
11.05.2020 |
19:30 |
UDAJĄC OFIARĘ |
Warszawa |
12.05.2020 |
19:30 |
JazzKLUB / EABS feat. Tenderlonious |
Katowice |
12.05.2020 |
19:30 |
NA CZWORAKACH |
Warszawa |
13.05.2020 |
19:00 |
Scena dla muzyki polskiej 13.05.2020 g.19:00 |
Warszawa |
13.05.2020 |
19:30 |
Deprawator |
Warszawa |
13.05.2020 |
19:30 |
LILY |
Warszawa |
13.05.2020 |
19:30 |
NA CZWORAKACH |
Warszawa |
14.05.2020 |
18:30 |
GREK ZORBA |
Łódź |
14.05.2020 |
19:30 |
Deprawator |
Warszawa |
14.05.2020 |
19:30 |
LILY |
Warszawa |
14.05.2020 |
19:30 |
NA CZWORAKACH |
Warszawa |
15.05.2020 |
19:00 |
STRASZNY DWÓR |
Gdańsk |
15.05.2020 |
19:00 |
CAŁY TEN ROMANTYZM KONCERT SYMFONICZNY |
Gorzów Wlkp |
15.05.2020 |
19:00 |
GALA OPEROWA |
Jelenia Góra |
15.05.2020 |
19:00 |
BEETHOVEN NASZ WSPÓŁCZESNY |
Poznań |
15.05.2020 |
19:00 |
Carmen |
Poznań |
15.05.2020 |
19:00 |
32 OMDLENIA |
Warszawa |
15.05.2020 |
19:30 |
NOSPR / Festiwal Katowice Kultura Natura / S2 |
Katowice |
15.05.2020 |
19:30 |
Koncert symfoniczny 15.05.2020 g. 19:30 |
Warszawa |
15.05.2020 |
19:30 |
Deprawator |
Warszawa |
15.05.2020 |
19:30 |
OSZUŚCI |
Warszawa |
16.05.2020 |
12:00 |
OPERA? SI! |
Gdańsk |
16.05.2020 |
16:00 |
Rutka - Skrzaty Książkojady |
Łódź |
16.05.2020 |
16:00 |
32 OMDLENIA |
Warszawa |
16.05.2020 |
17:00 |
ONE MĄŻ SHOW |
Warszawa |
16.05.2020 |
18:00 |
STRASZNY DWÓR |
Gdańsk |
16.05.2020 |
18:00 |
Koncert symfoniczny 16.05.2020 g. 18:00 |
Warszawa |
16.05.2020 |
19:00 |
Carmen |
Poznań |
16.05.2020 |
19:00 |
M. G. |
Warszawa |
16.05.2020 |
19:30 |
Nelson Freire / Hugh Wolff / Belgian National Orchestra / Festiwal Katowice Kultura Natura |
Katowice |
16.05.2020 |
19:30 |
OSZUŚCI |
Warszawa |
17.05.2020 |
10:30 |
NIEDZIELNY PORANEK MUZYCZNY - ŚWIAT MALOWANY DŹWIĘKIEM |
Jelenia Góra |
17.05.2020 |
11:00 |
POMPOSA I ... |
Gdańsk |
17.05.2020 |
11:00 |
Poranek dla Małych Melomanów 17.05.2020 g. 11:00 |
Warszawa |
17.05.2020 |
12:00 |
Przygody Misia Rymcimci |
Łódź |
17.05.2020 |
12:30 |
NIEDZIELNY PORANEK MUZYCZNY - ŚWIAT MALOWANY DŹWIĘKIEM |
Jelenia Góra |
17.05.2020 |
14:00 |
Popołudnie dla Małych Melomanów 17.05.2020 g. 14:00 |
Warszawa |
17.05.2020 |
17:00 |
STRASZNY DWÓR |
Gdańsk |
17.05.2020 |
17:00 |
BOŻE MÓJ! |
Warszawa |
17.05.2020 |
17:00 |
PRAPREMIERA DRESZCZOWCA |
Warszawa |
17.05.2020 |
18:00 |
Gdański Festiwal Muzyczny.Beatus Vir |
Gdańsk |
17.05.2020 |
18:00 |
Dobrze się kłamie |
Otrębusy |
17.05.2020 |
18:00 |
Carmen |
Poznań |
17.05.2020 |
19:30 |
Martin Grubinger / Hugh Wolff / Belgian National Orchestra / Festiwal Katowice Kultura Natura |
Katowice |
18.05.2020 |
19:00 |
Gdański Festiwal Muzyczny - Orkiestra Sinfonia Varsovia |
Gdańsk |
18.05.2020 |
19:00 |
Koncert nadzwyczajny 18.05.2020 g. 19 |
Warszawa |
18.05.2020 |
19:00 |
BOŻE MÓJ! |
Warszawa |
18.05.2020 |
19:00 |
Jacek Wójcicki oraz Beata Rybotycka z Zespołem. |
Warszawa |
18.05.2020 |
19:30 |
The Myrthen Ensemble / Katowice Kultura Natura / Festiwal Katowice Kultura Natura |
Katowice |
18.05.2020 |
19:30 |
PRAPREMIERA DRESZCZOWCA |
Warszawa |
19.05.2020 |
19:00 |
Gdański Festiwal Muzyczny. Swinging Ivories |
Gdańsk |
19.05.2020 |
19:30 |
STOWARZYSZENIE UMARŁYCH POETÓW |
Warszawa |
19.05.2020 |
19:30 |
KOLOR CAFE. PRZEBOJE WŁOSKIE I FRANCUSKIE – RECITAL MICHAŁA BAJORA |
Warszawa |
19.05.2020 |
20:00 |
Javier Perianes / Hiszpańska impresja / Festiwal Katowice Kultura Natura |
Katowice |
20.05.2020 |
12:00 |
STOWARZYSZENIE UMARŁYCH POETÓW |
Warszawa |
20.05.2020 |
18:30 |
ZIEMIA OBIECANA |
Łódź |
20.05.2020 |
19:30 |
Quatuor Modigliani / Paul Meyer / Victor Julien-Laferri?re / Festiwal Katowice Kultura Natura |
Katowice |
20.05.2020 |
19:30 |
STOWARZYSZENIE UMARŁYCH POETÓW |
Warszawa |
20.05.2020 |
19:30 |
CWANIARY |
Warszawa |
21.05.2020 |
11:00 |
IMPRO Atak! Bajkowy Poranek Teatralny |
Łódź |
21.05.2020 |
19:00 |
Szewcy |
Łódź |
21.05.2020 |
19:30 |
NOSPR / ?Festiwal Katowice Kultura Natura / S1 |
Katowice |
21.05.2020 |
19:30 |
STOWARZYSZENIE UMARŁYCH POETÓW |
Warszawa |
22.05.2020 |
19:00 |
#GIGANCI |
Poznań |
22.05.2020 |
19:00 |
Nabucco |
Poznań |
22.05.2020 |
19:15 |
Wszystko o kobietach |
Łódź |
22.05.2020 |
19:30 |
Derwisze z Damaszku / Katowice Kultura Natura / Festiwal Katowice Kultura Natura |
Katowice |
22.05.2020 |
19:30 |
Koncert symfoniczny 22.05.2020 g.19:30 |
Warszawa |
22.05.2020 |
19:30 |
BAL MANEKINÓW |
Warszawa |
22.05.2020 |
19:30 |
CWANIARY |
Warszawa |
23.05.2020 |
16:00 |
KREDYT |
Warszawa |
23.05.2020 |
17:00 |
MAMINSZYMEK |
Warszawa |
23.05.2020 |
18:00 |
Koncert symfoniczny 23.05.2020 g. 18:00 |
Warszawa |
23.05.2020 |
18:30 |
CYRULIK SEWILSKI |
Łódź |
23.05.2020 |
19:00 |
Szewcy |
Łódź |
23.05.2020 |
19:15 |
Wszystko o kobietach |
Łódź |
23.05.2020 |
19:30 |
Ahat il? – siostra bogów / Opera do libretta Olgi Tokarczuk / Festiwal Katowice Kultura Natura |
Katowice |
23.05.2020 |
19:30 |
BAL MANEKINÓW |
Warszawa |
23.05.2020 |
19:30 |
MATKI I SYNOWIE |
Warszawa |
24.05.2020 |
12:30 |
Krakowski Salon Poezji w Łodzi |
Łódź |
24.05.2020 |
17:00 |
Borys Godunow |
Warszawa |
24.05.2020 |
17:00 |
MATKI I SYNOWIE |
Warszawa |
24.05.2020 |
18:00 |
Concerto Köln / Bohemian Rhapsody / Festiwal Katowice Kultura Natura |
Katowice |
24.05.2020 |
18:00 |
Nabucco |
Poznań |
24.05.2020 |
19:00 |
MAMINSZYMEK |
Warszawa |
24.05.2020 |
19:15 |
Wszystko o kobietach |
Łódź |
26.05.2020 |
19:00 |
KONCERT Z OKAZJI DNIA MATKI |
Jelenia Góra |
26.05.2020 |
19:00 |
PPF4 26.05.2020 g. 19:00 |
Warszawa |
26.05.2020 |
19:30 |
JazzKLUB / Kaze |
Katowice |
27.05.2020 |
13:00 |
Ekonomalia 2020 - 27.05.2020 |
Wrocław |
27.05.2020 |
19:00 |
PPF4 27.05.2020 g. 19:00 |
Warszawa |
28.05.2020 |
13:00 |
Ekonomalia 2020 - 28.05.2020 |
Wrocław |
28.05.2020 |
19:00 |
Klasyczny romantyzm i romantyczny klasycyzm |
Gdańsk |
28.05.2020 |
19:00 |
PPF4 28.05.2020 g. 19:00 |
Warszawa |
28.05.2020 |
19:30 |
NOSPR kameralnie |
Katowice |
29.05.2020 |
13:00 |
Ekonomalia 2020 - 29.05.2020 |
Wrocław |
29.05.2020 |
18:00 |
Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków |
Poznań |
29.05.2020 |
19:00 |
INTERPRETACJE Z KRAJU KWITNĄCEJ WIŚNI |
Jelenia Góra |
29.05.2020 |
19:00 |
Seks dla opornych |
Łódź |
29.05.2020 |
19:00 |
BEETHOVEN NASZ WSPÓŁCZESNY |
Poznań |
29.05.2020 |
19:00 |
Dziady |
Warszawa |
29.05.2020 |
19:30 |
Chór Polskiego Radia / Paweł Mykietyn |
Katowice |
29.05.2020 |
19:30 |
Koncert symfoniczny 29.05.2020 g. 19:30 |
Warszawa |
30.05.2020 |
18:00 |
Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków |
Poznań |
30.05.2020 |
18:00 |
Koncert symfoniczny 30.05.2020 g.18:00 |
Warszawa |
30.05.2020 |
19:00 |
Dziady |
Warszawa |
30.05.2020 |
19:15 |
Kto nie ma nie płaci |
Łódź |
31.05.2020 |
10:00 |
Targi ProfiAuto Show 2020 |
Katowice |
31.05.2020 |
11:00 |
IMPRO Atak! Bajkowy Poranek Teatralny |
Łódź |
31.05.2020 |
11:00 |
Poranek dla Małych Melomanów 31.05.2020 g. 11:00 |
Warszawa |
31.05.2020 |
12:00 |
MUSICAL PRZYGODA W KRAINIE OZ KONCERT FAMILIJNY Z OKAZJI DNIA DZIECKA |
Gorzów Wlkp |
31.05.2020 |
12:00 |
NOSPR / Jonathan Roozeman / Dalia Stasevska / S3 |
Katowice |
31.05.2020 |
12:00 |
O dwóch takich, co ukradli księżyc - Dzień Dziecka |
Łódź |
31.05.2020 |
12:00 |
Daj rodzinę za kurtynę |
Łódź |
31.05.2020 |
14:00 |
Popołudnie dla Małych Melomanów 31.05.2020 g. 14:00 |
Warszawa |
31.05.2020 |
16:00 |
Grupa Rodzina / Wszystko gra?! |
Katowice |
31.05.2020 |
16:00 |
Seks dla opornych |
Łódź |
31.05.2020 |
18:00 |
Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków |
Poznań |
31.05.2020 |
18:00 |
Oni |
Warszawa |
05.06.2020 |
17:00 |
ETHNO PORT 2020 karnet 3-dni (5-7.06.2020) |
Poznań |
05.06.2020 |
19:00 |
Manon Lescaut |
Poznań |
07.06.2020 |
18:00 |
Manon Lescaut |
Poznań |
14.06.2020 |
12:00 |
Tymoteusz wśród ptaków - Niedziela inna niż wszystkie |
Łódź |
19.06.2020 |
18:00 |
GALA JUBILEUSZOWA SZKOŁY BALETOWEJ |
Gdańsk |
23.06.2020 |
9:00 |
OpenInfra Days Poland 2020 |
Warszawa |